direksiyon sınavı

daha önce hiç araba kullanma olmamış olan ben daha sınava çok olmasına rağmen şimdiden stres yaptım. ocak ayından itibaren daha kolay olacagı dogru mu?

tecrübelerinizi paylasırmısınız

Kolaylığı ve zorluğu birbirini götürüyor bence. Nötr diyebiliriz. Kolaylık şu açıdan, 1 stopta bırakıyorlardı, artık stop hakkı 2. Fakat araç dışından başlayacak artık sınav. Akü nerde, yağ nereden eklenir, cam suyu nereden konur, araç ışıklarını çalıştırma gibi 5 dklık sözel bölüm eklendi.

  • mandalina kokusu  (15.12.15 21:40:22)
bana sordular akü nerde diye, açtım kaputu baba akü yok dedim. önce güldüler sonra siktiri verdiler.

  • bobinhoo  (15.12.15 21:45:07)
Valla ilk sinavimda geri parkta araba kici 5 cm disarda diye birakmislardi beni, sakin olman yeterli bunun icin ilac alabilirsin gerisi gelir

  • Tersidüzükilec  (15.12.15 22:09:39 ~ 22:10:50)
denetçilerede bağlı tabi ama park çalış derim. birde stop etme, yokuş kalkışına çalış. sen ne kadar az stres heyecan yaparsan o derece geçersin.

kadıköyde sınav hasanpaşada salı pazarının orada yapılıyor. baya kalabalık oluyor. ona göre hazırlanmalı.
  • gliderpilot  (16.12.15 11:04:37)