spotify keşif listesi for dummies

yahu bu spotify keşif listesini nereden buluyorsunuz? göremedim ben öyle bir şey hiçbir yerde :/ maille filan geliyormuş bi de sanırım, bana hiç gelmiyor, nerede hata yapıyorum ki?

not: başlıktaki ingilizce kullanımının kusuruna bakmayın, kalıplaşmış tabir diye şey ettim.

premium'a özel olabilir belki? ben de ilk kez bugün gördüm. geçen hafta premium'a geçtim.

  • nathanieltroy  (15.12.15 18:47:44)
@nathanieltroy

e başından beri premium kullanıyorum?
  • devilred  (15.12.15 18:49:14)
Gözat bak uygulamada. Discover oluyor sanırım ingilizcede. Orada olmasi lazim.

  • westblack  (15.12.15 18:58:23)
tamam gözat'tan keşfet'e zaten gidiyorum ama ondan sonrasında tıkanıyorum. nerede bu haftalık keşif listesi dedikleri tam olarak? senin için önerilenler diye bi şey var bende, onda da 12-13 tane albüm var. senin için yeni çıkanlar var, onda da albümler var. sonrası da şunu dinlediğin için şunları öneriyoruz diye diye gidiyor. e ama hani tek tek şarkılı liste?

  • devilred  (15.12.15 19:02:42)
sol menude playlist bolumunde discover weekly isimli, spotify tarafindan yaratilmis playlist: i.hizliresim.com

ayni playlist'e sol ustteki browse menusune girdiginde en solda da rastlayabilirsin: i.hizliresim.com
  • hjarteblod  (15.12.15 19:09:02)
@hjarteblod

baktım şimdi, vallahi de billahi de yok bu şey bende. nasıl var edebilirim peki?
  • devilred  (15.12.15 19:12:01)
bende playlists kısmının içinde "discover weekly by spotify" diye bir liste var, sanırım ondan bahsediyorsunuz, yani haftalık keşif playlistlerin içinde oluyor diye biliyorum ben, nitekim bende de öyle.

demiştim ama cevap verilmiş meğer, ne kadar zamandır spotify kullanıyorsunuz? bir süre sonra çıkıyor sanırım bu, sizin bir süre dinlemeniz gerekiyor olabilir düzenli olarak.

burayı editliyorum sürekli ama spotify kendisi websitesinde diyor ki, en az iki haftadır dinliyor olmalısınız, bunu yanlışlıkla unfollow ettiyseniz, browse kısmından discover'a gelin, oradaki ilk playlist sizinkisi diyor.
support.spotify.com!/article/discover-weekly
  • nimberjack  (15.12.15 19:13:34 ~ 19:16:58)
hjarteblod shamelesstaki lip'e benzettim seni nedense :D

  • glamdr1ng  (15.12.15 19:14:18)
yaklaşık 20 gündür kullanıyorum programı ama bundan mıdır bilemedim. 20 gün yeterli değil mi ki?

  • devilred  (15.12.15 19:16:25)
az kullanmanla alakalı olabilir. geçmişte dinlenilen şarkılardan örnek alarak oluşturuyoruz diyorlar. yersen tabii.

  • glamdr1ng  (15.12.15 19:17:39)
community.spotify.com

30 günden sonra geliyormuş

edit : nvm. 2 hafta geçince gelmiş olması lazımdı allah allah
  • glamdr1ng  (15.12.15 19:18:27 ~ 19:19:37)
gece gündüz açık neredeyse yahu, en çok kullandığım programlardan biri oldu ve ben ısrarla bulamıyorum herhangi bir liste.

  • devilred  (15.12.15 19:20:53)
Bilgisayardan giriş yapıyorsun değil mi? Ben mobildeyken bulamamistim, bilgisayardan denedim geldi. indirince mobile de yüklendi hatta.

  • fraise  (15.12.15 19:40:14)
bir sonraki hafta çıkacağı görüşündeyim, çıkmazsa yine buluşuruz buralarda ^^

  • devilred  (15.12.15 20:04:29)