whatsapp'ı google drive'ya yedekleme sorusu

whatsapp'ım drive'a düzenli olarak yedekleniyor. diyelim ki bugün yapılan tam yedeklemeden sonra whatsapp'taki bütün sohbetleri sildim. bu şekilde temizlenmiş olan whatsapp'ı kullanmaya devam ettiğimde drive'a otomatik olarak yeni yapılacak yedekleme sohbetleri öncekilerin üzerine yazmaz, değil mi? yani yedekleyip sildiğim sohbet sonraki yedeklemede yerinde duruyor, değil mi? whatsapp yerinde duruyormuş gibi yazmış ama silinme durumu için tam emin olamadım.

"Sohbetin büyüklüğüne bağlı olarak, ilk tamamlanan yedekleme biraz zaman alabilir. Telefonunuzu şarja takmanızı tavsiye ederiz. Ancak, sonraki yedeklemeler bütün verilerinizi her seferinde tamamiyle yeniden yedeklemenizi gerektirmediğinden daha hızlı olacaktır."

tarihsel olarak kayıt ediyorsa silmez diye düşünüyorum. ama açıkçası ben kıllandım.

  • zam sampiyonu domates  (15.12.15 13:41:51)