Vodafone Arena koltuk kapasitesi

Vodafone Arena koltuk kapasitesi 41.903 olarak planlanmış. Bu yeterli bir sayı mı sizce? Madem sıfırdan yapılıyor neden 51.903 değil?

FB Stadı 50.509
GS Stadı 52.600
Camp Nou 98.772
Santiago Bernabéu 81.044

kapasiteye sahip.

bence gayet yeterli. Gs nin stadı boş kalıyor çoğu zaman.

  • nuevo  (15.12.15 11:07:58)
bir yükseklik sınırı vardı diye biliyorum stadyumun, hatta bir ara sınır aşıldı diye çalışmalar durdurulmuştu ibb tarafından. komikti çünkü stadın hemen arkasında, boğazın silüetini piç eden, uzaydan indirilmiş gibi duran o iğrenç uzun plaza var.

bu yüzden arttıramadılar herhalde kapasiteyi.
  • juninho77  (15.12.15 11:16:14)
mevcut yerinde ancak bu kadar oluyo. maksimum kapasite bunu karşılıyor ancak. bunu da trübünleri yüksek yaparak sağladılar zaten. heyecanlı bi maçta gol olunca neler olur düşünemiyorum ben. çok yüksek :)

  • 1213  (15.12.15 11:20:53)
28bin kişilik inönüde çıkarttığımız sesi düşününce 41bin gayet süper bir rakam. maksat daha fazla insanın izlemesiyse yukarıda söylendiği gibi ruhsat tavan yüksekliği gibi mevzulardan dolayı ancak bu kadar ayarlanabildi.

  • imo  (15.12.15 12:49:21)
Eyvallah kardeşler, tahmin ettiğim sebepleri siz de teyit ettiniz. Yeni stadımız hayırlı uğurlu olsun.

  • ertalpius  (15.12.15 12:57:31)