[]

İnce saplı bas gitarlar hakkında

i.ytimg.com

Şu abinin elindeki 4 telli bas gitarın klavyesi çok ince akustik gitarlar gibi. Bu tarz hangi modeller var acaba? Gidip mağaza dolaşma imkanım yok küçük bir yerde yaşıyorum. O yüzden hali hazırda bilgilerinize ihtiyacım var. Bu fotoğraftaki gitarın markası modelini arattım ama Türkiye'de yok. Oldukça da pahalı gibi zaten. 1000 lira civarı böyle bir bas gitar var mıdır? Yine 4 tel. Saygılar, sevgiler.

dn: Fotoğraftaki gitarın detayları: overwaterbasses.com

 
Valla isin cok zor hatta imkansiza yakin. Cok takilma ama ona ozellikle yeni bas gitar ogreniyorsan standart bir jazz bass klavyesi de oldukca rahattir benim gibi kucuk elli birine gore bile.


  • floydian  (14.12.15 20:56:18) 
kadıköyde bas markette baya çeşit var. bi bak istersen oradan bişeyler çıkabilir.


  • arancione  (14.12.15 23:13:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.