[]

sözlükte yazan kızlar sarkıntılık edenler hakkında ne düşünüyor

geçtim gerçek kızı unisex takılınca bile erkekler üşüşüyor insana internette. hele ki bazı sitelerin yöneticileri ve yazılım geliştiricileri bile utanmadan yürüyor kız olduğunu düşündüğü kullanıcılara entrylerini okudum ve bence okuyan yok sözlük için fazlasın falan diyerek. erkek olan anlar tabi karşısındakinin amacını da buna bilinçli veya bilmeden kanan kızlar var mı acaba. böyle olacağını bilsem yazılım okurdum lan.
 
Benim yurumedigim kiz kalmadi burdan guleryuzle savusturdular hepsi. Oyle begenmemezlik de yapmadim hepsine teker teker ozenle yazdim olmadi ama terslemediler de. Genelde :))) seklinde cevao verdikten sonra en son 4-5 mesajima ben de yazmayi biraktim. Nezih bir beyefendiyim sonucta rahatsiz etmezsem rahatsiz olnazlar diye dusunuyorum.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.12.15 20:27:09) 
@proletarier aller lander vereinigt euch

sen öyle düşünürsün de kızlar ne düşünür hele yönetici olduğunu söyleyen biri bana öyle yapsa orda rahat yazamam artık.
  • her gece aç  (14.12.15 20:30:02) 
Ha tabii o konuda haklisin. Benim edim ne budum ne beni oyle gecistiriyolar da yoneticinin yazmasi rahatsiz edici bence de.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.12.15 20:33:32) 
@proletarier aller lander vereinigt euch

bunu yapacak kadar yüzsüz yönetici kızı durduk yere uçurur da veya ne bileyim kız ergendir yönetici adamda para vardır yaşatır beni falan diye de düşünebilir bilemiyosun ki kızların beyin yapısını. belki e hoşlarına gidiyodur yetkili bi abinin onlara depar atması.
  • her gece aç  (14.12.15 20:38:07) 
Valla yoneticilere yuz verme benim gibilere yuz verme bu kizlar kime yuz versin o da ayri bi konu :(


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.12.15 20:44:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.