Annem ve Annemin Altı Kız Arkadaşını Taksim'de Eğlenmeye Nereye Götürsem ?

Yaş ortalaması elli, ama eğlenceli bir grup, canlı müzik falan olabilir belki ya da manzarası güzel bir yerler. memur emeklileri olduklarını da unutmadan nereye götürebilirim acaba derdime bir çare.

fransız sokağı. yaş ortalaması zaten yüksek oradaki bazı mekanlarda. canlı müzik de oluyor; kaliteli görünümlü ama pahalı değil.

  • sipsi  (19.10.09 12:09:14)
intercontinantal oteli roof bar gidin ve bana teşekkür edin..dehset bi yer fiyatlar çok uçuk değil.aşşada detay verdim.
City Lights Bar

Gündüzleri eşsiz Boğaz manzarasını, geceleri şehrin büyüleyici ışıklarını ayaklarınızın altına seren büyülü bir dünya: City Lights Bar. Her gün 14:00 - 02:00 arası açık olan bu özel mekânda, egzotik kokteyller ve leziz atıştırmalıklar eşliğinde keyif dolu bir ortam sizi bekliyor!
Lokasyon: Otel İçi - N katı

Canlı solo gitar dinletisi:
Her Salı ve Çarşamba 20:00 - 22:30

Canlı müzik performansı:
Her Perşembe, Cuma ve Cumartesi 22:30 - 01:30

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen
+90 212 368 44 44'ten 5550'yi arayınız..
  • jamswety  (19.10.09 13:38:02)