[]

MUDO'dan alacak şey bulamıyorum, ne alsam?

mudo'dan hediye çekim var 200 liralık. ancak alacak pek bir şey bulamıyorum. gömlekler 80-90 lira. kazaklar mont fiyatına. zaten genelde bayanlara yönelik mağazalar. erkek reyonu ufacık bir yer.

hediye çekini satmaya kalkıyorum almak isteyen yok. var mı tavsiye edeceğiniz bir şey. hacı şunu al, ben aldım memnunum diye.


 
Enteresan, Kadıköy'deki Mudo Outlet'te erkek bölümü süper ürünlerle dolu, kadın bölümü leş. Yakınlardaysanız tavsiye ederim.


  • whoosie  (14.12.15 12:10:20) 
Mutfak seyleri, cerceve vs. yilbasi hediyesi icin iyi olur


  • la noix  (14.12.15 12:11:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.