Bebekli pegasus yolculugu

4 yetiskin 1 bebek olacagiz. Online check-in yaptirmali mi yaptirmamali mi bilemedim

Online yaparsak koltuklar degismiyor bildigim kadariyla. Dordumuz beraber olabiliriz. Ama got gote falan olur. Havaalaninda yaptirirsak belki yani bos bi yer verirler ucak bossa (sanmiyorum) ama o zaman tek oturmak zorunda kalabiliriz

Napalim bilemedim

online checkin yaptırın, eğer biletleri tek seferde aldıysanız yanyana koltuklar veriyor. bebekli yolculara da sistem cam kenarını veriyor. uçakta boş yer varsa hostesler anlayışlı davranıyor bebeklilere, yerinizi değiştirebilirsiniz.

  • mangalyus  (14.12.15 09:14:41)
online chack-in yaptirsaniz da check-in bankosunda size yeni bir yer verebiliyorlar isterseniz.
bildigim ve deneyimledigim kadariyla.

  • goldentitan  (14.12.15 09:15:28)
uçakta üçlü koltuk varsa kenardaki iki koltuğa online check in yapın. arada genelde kimse oturmak istemez ve orası genelde boş kalır. uçak boşsa valizleri verirken o boş koltuğu bloke ettirin. boş yer olduğu sürece o koltuğa vemezler kimseye. thy moskova uçuşunda bunu yaptım. tabii pegasus gibi koridora tabure atabilecek bir firma sözkonusu. ne kadar olur bilemiyorum.

bunun dışında havaalanına erken gidip yer şansını artırmak da düşünülebilir.
  • merhum  (14.12.15 10:17:27 ~ 10:20:09)
@goldentitan yazin online check in yaptirip bankoda degistirmek istemistik, kabul etmemislerdi

  • la noix  (14.12.15 11:40:02)
yaptirsan daha iyi bence.

  • titiraprap  (14.12.15 20:41:29)