dd/lg?

Türkiye'de bu yaşam stilini benimseyen kişiler var mıdır, aranızda ya da çevrenizde? İlgi duyan ya da hakkında bilgi sahibi olan ya da?

Kisaltma mi onlar? Kisaltmasini bilmeden benimsemissek nolcak?

  • floydian  (14.12.15 00:36:14)
@floydian, baba-kız figürü temalı bir seks fantazisinin kısaltması olsa gerek? Üstte "baban kim senin" (who's your daddy) diyen adam ve altta "sensin babacım" diye bağıran; bir yerde enseste, domine etmeye ve emir-itaat mantığı sergilemeyi sevenlerin tercih ettiği oldukça aykırı bir seks fantazisi işte...

Soru sahibine yanıtım yok.
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (14.12.15 00:41:18)
Dd/lg ensestle bağdaşmayan bir şey. Daddy dom, little girl anlamına geliyor kısaltma. Bdsm'in bir kolu. Babacan tavırlar sergileyen, karşısındaki partnerine küçük bir kızmışçasına davranan, onu koruyup kollayan, ona bakan, babamsı figür ile kendini çocuk gibi hisseden, bakılmaya, ilgiye, şefkate ihtiyaç duyan, kısacası tam anlamıyla kendini bir çocuk gibi hisseden ve öyle davranan kişi arasında geçiyor.

  • turkish daylight  (14.12.15 00:55:56)
Kusura bakmayın ama partnerine küçük bir kız gibi davranıp hissettirmeye çalışan adam, bunu sokakta yapıyorsa sevimli görünür belki ama yatakta yaparsa benim gözümde ya bir pedofil, ya da bir ensest beliriyor. Tercihtir, tercih edeni ilgilendirir, bu yüzden sorunuzu yanıtsız bıraktım. Şahsi görüşüm bunlar...

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (14.12.15 01:00:35)
Ben "yaşam stili" adı altında sordum zaten sorumu. Genel olarak bu karakteristiği (babacanlık ya da küçük kızlık) taşıyan kişiler var mıdır diye. Sadece seksüel bağlamda algılanmasın.

  • turkish daylight  (14.12.15 01:04:12)