[]

sürükleyici polisiye roman arıyorum

şöyle film tadında, "oha", "yuh" nidaları eşliğinde okunacak kitap önerilerinizi bekliyorum.
 
sen grange ın kitaplarını arıyosun, tavsiyem kızıl nehirler ile başlaman


  • balpolen  (13.12.15 21:49:20) 
Pek polisiye sayılmasa da Truman Capote'den Soğukkanlılıkla.


  • nothing in my way  (13.12.15 21:52:06) 
grange +1
dan brown - melekler ve şeytanlar ile başlayabilirsin, okumayanı dövüyorlar.
maxime chattam - kaosun sırları
jo nesbo - nemesis
  • peggy  (13.12.15 22:34:10) 
grange hiç sürükleyici değil, balon.

dan brown ve jo nesbo (şeytan yıldızını önereyim ben de) kitapları çok iyidir. emrah serbest'ten behzat ç'leri okuyaiblirsin türk tadı arıyorsan.

en iyisi de ejderha dövmeli kız serisi. elinden bırakamazsın.
  • eindaclub  (14.12.15 09:58:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.