[]

Dizi tavsiyesi

Aradığım The Mentalist gibi bir şey. Ana konulu (olmasa da olur), her bölüm farklı olaylı polisiye, sevimli karakterler, dozunda mizah, kardeşle seyredileceği için sakıncasız içerik... (önemli)

Polisiye olmazsa bilimkurgu/fantastik de alırım, mizahı yoksa ciddiyete de razıyım ama olayları ultra teknolojik alet edevatla çözmesinler.


 
mr monk


  • sta  (13.12.15 18:36:48) 
Lie to me?


  • franz kafka  (13.12.15 18:39:47) 
Criminal minds


  • etna  (13.12.15 18:47:57) 
Elementary.


  • noluyo yaa  (13.12.15 18:50:48) 
White Collars aradığın dizi.


  • tescillimarka  (13.12.15 18:57:21) 
Başka başka???


  • yarmasimo  (14.12.15 19:49:37) 
Aslında polisiye demesen direkt House derdim sana, tam uyuyor. Suits'ün ilk sezonu da istediğin gibidir, ama sonra biraz daha ana konu girer ortaya.


  • noluyo yaa  (14.12.15 21:39:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.