Kedim et yemiyor

Kedim et yemiyor, mamasından da yemiyor. Birkaç çeşit mama denedim yemedi. Her türlü eti verdim onlardan da yemedi. ton balığını çok severdi onu bile yemiyor. sadece yoğurt ve ekmek karışımı yiyor. dana gibi oldu. nedir bunun sebebi?

disleri aciyor olabilir mi? cignemeyle ilgili sorunlari olabilir.

  • ne istedigini bilmeden aglayan cocuk  (13.12.15 18:07:55)
Ağız kokusu, diş etlerinde kızarıklar var mı? ağlayan çocuk +1

  • yahveyire  (13.12.15 18:49:42)
Hiç biri yok ama dedikleriniz aklıma yattı. Çünkü eskiden parça parça verdiğim etleri bile çiğnerken bile durduk yere çığlık gibi bir ses çıkarırdı. Duraksayıp yeniden yemeye başlardı. Yemeye devam ettiğinden düşünmemiştim o zamanlar bunu.

  • niente  (13.12.15 19:12:22)