Ön Kol İçin 4. hareket?

Selamlar herkese,
Önkol için aşağıdaki 3 harekete ek, farklı 4. arıyorum ne önerebilirsiniz arkadaşlar?

-Barbell Curl
-Alternate Curl
-Hummer Curl

Ayrıca karın için şu 5 hareketi yapıyorum 3x10:

Abdominal Crunch (makine)
Crunch
Sit-Up
Leg Raise
Plank-Side Bend

yeterli mi? Alt karın yağlı gibi. bu bölge için biraz daha çalışsam mı?

boy: 185
kilo: 77.5

Alt karın çalışman o bölgedeki yağları eritmez. Bunun için beslenmene odaklanacaksın. Ayrıca bicep gibi küçük bir kas için arka arkaya 4 egzersiz çok fazla. 3-4 set sağlam barfiks çekip antrenmanın geri kalanında büyük kas gruplarını çalıştırman daha mantıklı olur.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (13.12.15 12:29:54)
yuklenme ve gelisme donemi programi sanirim. 3 tane biceps hareketi sıkıntı yapmaz da tekrar sayilarin kac ?

Barbell "Z" bar mi yoksa düz bar mi? eger duz ise z bar, z bar ise duz bar ekle. 4. hareket tamamlanmis olur.

her antrenman sonunda 15 dakikalik cardio ekliyor musun?
  • evimin paspasi  (13.12.15 13:03:52 ~ 13:04:18)
3 tane hareket yeter kola.

İlla ekleyeceksen;

www.youtube.com
  • arnold schwarzeneger  (14.12.15 09:01:45)