hepsiburada'dan siparişte adresi şube olarak göstermek

bir şey alacağım da, sadece yurtiçi kargo ile gönderiyorlar. eve yakın olan yurtiçi kargo şubesiyle sorunsuz bir münasebetim hiç olmadı. nefret ediyorum. okulumun dibindeki şubeyi göstersem oraya gönderseler ben oradan alsam olmuyor mu? müşteri hizmetlerini aradım sordum da tatmin olmadım cevaptan. yapan var mı bunu sorayım dedim.

istediğin şubenin adresini yaz, ev adresini yazma hiç. oraya gönderirler. ben hep öyle yapıyorum.

  • rayde  (12.12.15 21:56:26 ~ 21:56:41)
adres olarak okulu ver. bulamazlarsa subeye geri doner. ya da subeye ulastiginda arayip dagitima cikarma dersiniz. en kotu subeye donunce alirsiniz. zaten 2. kez dagitima cikarmiyorlar.

  • helenart  (12.12.15 21:57:54)
okula getirmezler sanmıyorum. aslında şubeye yakın sahte bir adres vermeyi düşünüyordum da direkt şubenin adresini vereceğim mantıklıymış.

  • signore  (12.12.15 21:59:30)
Gelinip alınacak yazıyorum ben, eğer gerekiyor kargo şubesi adıyla beraber yaz, şubeye gidince oradakiler de bilir gelip alacağınızı, benim kullandığım 2 şube de arıyor gelinip alınacak kargom olduğunda.

  • atom karincanin torunu  (12.12.15 22:40:17)