kız istemeye vakko çekiç çikolata ile gitmek

daha önce jack daniels çikolata ile gitmek istediğimi söyleyip linç yemiştim duyuru ahalisi tarafından. gümüş mümüş almak istemiyorum. şunu shop.vakko.com gördüm vakkoda sizce uygun mudur?

hacı iki dakika şaka yapma da düz git iste şu kızı herkes kurtulsun.

"örf adeti sevmiyorum farklıyım ben bunu göstermek zorundayım" kaygın var anlıyorum da o kaygın varsa kız isteme merasimine girmeyeceksin zaten baştan, kız arkadaşınla farklı bir çözüm bulacaksın. ne bileyim aileler birlikte bir yemek yer, sonra sözlenilir gibi. "kız isteme" gibi bir türklüğe bulaşırken boyun eğmeye eğiyorsun ama iş çikolataya gelince bir asilikler, bir şeyler, tavır komik oluyor. kız istemeyi kanıksayıp gümüş tepsiyi kanıksayamaman sana da biraz saçma gelmiyor mu? isyanın çikolataya mı diye sorarlar adama :) (kızma diye gülücük koydum)
  • sir gawain  (12.12.15 16:05:43 ~ 16:43:39)
babası kafana fırlatmasın?

  • alcapon  (12.12.15 16:06:07)
hocam bu toplara girme bence. bak bu gayet güzel;

www.haciserif.com.tr

not: örnekte "kızı istemeye geldik" gibi salakça bir yazı mevcut, yazısız olanını yaptırsan daha iyi olur.
  • dead and broken  (12.12.15 16:06:57)
Yav niye boyle atraksiyonlara giriyon. Ne kanitlamaya calisiyon anlamadim. Bundan daha ucuza getirirsin duz bi tepsi cikolatayi.

  • rayde  (12.12.15 16:12:27)
Taş gibi çikolata bence bana alsan ben evlenirdim. (Erkeğim)

  • i was made for you  (12.12.15 16:13:02 ~ 16:13:10)
ustteki eleman bi kutu cikolataya verecek gibi duruyor. boyle alternatifler varken kiz meselesini bi kere daha degerlendir.

  • lauma  (12.12.15 16:16:40)
süpermiş yav ben kızın babası olsam hoşuma giderdi

  • limoncello  (12.12.15 16:20:04)
bence sen evlenmek için yeterli olgunluğa sahip değilsin. ciddiyim. gökkuşağı renkli tüllü gelinlikli mor saçlı konversli kız tipindesin. madem o kadar para vericen ve gümüşlü tepsili istemiyorsun al şöyle bir şey git ama bence isteme zaten kızı, evlendiğine pişman olacak zaten. shop.vakko.com

  • alice practice  (12.12.15 16:24:10)
anlaşılan sen taklayı kıza degil babaya atmak istiyorsun, piki o halde şöyle yap, babanın genclik yıllardında popüler olan, şimdi ise tedavülden kalkmıs cikolata markalarını tespit et, daha sonra bi grafik tasarımcıyı ürünlerin ambalajlarını birebir replika et. butik bi pastaneden o modellerde cikolata döktür ve tasarım ambalajlara sardır. daha sonra hediyelik bi sepet bul cancanlı, baba da mutlu olsun sen de. biz de.

  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (12.12.15 17:14:31)
Ben babasi olsam hosuma giderdi. Cekici de sonra kulanirdim kahvede nispet yapardim benim damat vakkodan cekic almis deyu.

  • condom kurşunu  (12.12.15 17:39:18)
Kizin babasi olsam damadin getirdigi cikolataya pek dikkat etmezdim.

  • stavro  (12.12.15 17:43:39)
hocam sen evlenme

  • cha  (12.12.15 18:25:04)
yürü kanka ben arkandayım. ben de zamanında bu ürünleri araştırmıştım güzel değişik oluyor bence.

  • Bysb  (12.12.15 18:45:21)
Olmamis diyor yeni alternatifler bekliyoruz.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (12.12.15 19:46:09)
evladım thor kompleksi mi var sende?

  • anonymice  (12.12.15 19:51:09)
Yazık hatası sanmıştım harbi harbi çekiçmiş harbi sen bu kızı alamican

  • all girls dream  (12.12.15 20:32:48)
özgün bişeyler olsun istiyorsun seni anlıyorum ve bence çok güzel düşünüyorsun. mahalle baskısını kırcan bu gidişle :)

servisi kolay olan bişeyler bak. hem o çikolata da az, yetmez o kadar insana. moleküllerine ayırırlarsa belki...
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (12.12.15 20:45:24 ~ 22:22:59)
Vakko'dan çikolata alan adamla evlenilir. Düğüne tek taşa filan gerek yok bence

  • Kizkurusu  (12.12.15 23:11:05)
benim de hoşuma gitti. al lan.

  • shotgunwoman  (13.12.15 00:23:46)
Valla keko gibi çikolatadan harflerle yazı yazmaktansa bu çok daha güzel duruyor. Ben de beğendim. Ha ben olsam böyle atraksiyonlara hiç girmezdim ama bunu görsem "Vaaaaay damat işi biliyormuş" derdim. Dedim de.

  • yirmisantim  (13.12.15 00:32:34)
merak edenler için söyleyim, kızı aldık, ama çekiç çikolata ile değil:) çekici aldım tam gideceğim beklenenden kalabalık olduğunu öğrendim ortamın, yukarıda bi arkadaşın dediği gibi atomik parçalara bölmek gerekeceğinden şununla shop.vakko.com değiştirdim ağlaya ağlaya.. ama pişman değilim keza çikolata çok taşşaklıydı ve hayatımda yediklerimin en iyisiydi diyebilirim. kız isteyeceklere öneririm.

  • confessions of an adman  (20.12.15 14:21:40)