[]

Domain Nereden Satılır

Elimde değerli bi' domain var,

Bir değişiği 11.500$'a satılıyor. Bence bendeki daha güzel =) Kime satabilirim, teklif edebilirim?


 
r10 olabilir.
forumda oyle bir kisim vardir mutlaka.

  • partizan  (12.12.15 01:42:12) 
sedo , alanadlari.com, ,forum.digitalpoints .


  • tosunpasa  (12.12.15 02:52:10) 
Doğrudan alıcısına satıp bunu da güvenli bir şekilde gerçekleştirirsen hem fazla komisyon ödememiş, hem de aracıya para kaptırmamış olursun. Bu tür hizmetler varsa onları araştır derim. Bir de böyle jenerik domain adlarını açık artırma ile satan yerler var sanırım. Bir bakmak lazım.


  • sevgikusunkanadinda  (12.12.15 03:30:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.