Dev Anketten Neler Öğrendik (PART 1)

Öncelikle: yaş, cinsiyet gibi bilgileri bir arada vermeyeceğim rahat olabilirsiniz. Bu gün için sizle konuşmak istediğim konu aşağıda:

Ankete Katılım oranı
%45 Kadın
%55 Erkek

İlk Olarak anketi cevaplayan kişilere çok teşekkür ederim. tahminimden fazla çıktı. trolleyen 3kişi sizi ve anketlerinizi saymadım.

Anket sonuçlarını anket çözüm süresi, ip gibi elemelerden de geçirerek

CİNSİYET FARKI GÖZ ETMEKSİZİN BAKTIĞIMIZDA:
%13 Kısmımız Hiç Cinsel İlişkiye girmemiş. Ya da mühendislik öğrencisi.
%10 Kısmımız henüz fırsat bulamamış veya tek eşli iken ilerleyen yaşlara baktığımızda ise kararın değiştiğini görüyoruz.
%77 Kısmımız birden çok insanla cinsel deneyim yaşamış.

%77 Olarak bahsettiğim konuyu ayrıca incelemek istiyorum:
Bu kısmın sadece %2,74 Kısmı 2 Kişi ile cinsel deneyim yaşarken,
kalan %74,26 kısım 3 veya daha fazla insanla beraber olmuş.

Sadece Bu kısımla alakalı bile bir sürü şey söylenebilir.
Dini açıdan, Evlilik Açısından, Bakış Açısı olarak bir sürü şey söylenebilir.
Hadi gelin iki lafın belini kıralım.
Sizin Fikriniz Nedir?

EK olarak:
tr.surveymonkey.com

"%13 Kısmımız Hiç Cinsel İlişkiye girmemiş. Ya da mühendislik öğrencisi."

şu çıkarımı yapmak için çok uğraştın mı? mühendislik öğrencisi, tabii.
  • devilred  (11.12.15 18:45:13)
@devilred yüzde 13 içindeyim mühendislikle alakam dahi yok :)

  • sutlu nescafe  (11.12.15 19:10:29)
10.02.11 tarihinde Ekşi Anket'te yapılan ve 243 kişinin katıldığı bir anketin sonuçlarını kopyalıyorum buraya.

Soru: bakir/bakire misiniz?

Erkeğim, bakir değilim - %48.6
Erkeğim, bakirim - %27.2
Kadınım, bakire değilim - %12.8
Kadınım, bakireyim - %11.5

Yani hiç cinsel ilişkiye girmemiş oranı %38.7 çıkıyor burada.

sites.eksiduyuru.com

Benim çıkardığım sonuç: Ya duyurudaki insanlar daha sevişken, ya geçen 4 yıl Türkiye'deki sevişkenliği artırdı ya da iki gruptan biri sıkıyor.
  • long live rock n roll  (11.12.15 19:53:18 ~ 19:54:18)
4 Yıl önce sorsan 0 derdim.
şimdi sayı vermeyeyim ama. oldu bir miktar.

  • stevie  (11.12.15 19:55:24 ~ 19:55:51)