Septum Deviasyonu Ameliyatı

Merhabalar. Burun kemiğimde eğrilik var. İstanbul'da septum deviasyonu ameliyatı yaptırmış ve memnun olanlar, nerede yaptırdıklarını ve doktor ismi yazabilir mi? Ayrıca bunun maliyeti nedir? Mecidiyeköy'de özel bir hastanede 3.000 TL istediler, bana yüksek geldi. SGK var, daha uyguna ve tabii sorunsuz bir şekilde nerede yaptırabilirim?

senin için nefes öncelikli ise kbb'ye, estetik öncelikli ise estetik cerrahiye yaptıracaksın, malum. bazı kbb doktorları estetik düzeltmeye de el atarken, bazıları işim olmaz diyor. özelde talep edersen iki uzmanın bir arada girdiği ameliyatlar da yapılabiliyor. devlette estetik öncelikli bir müdahale yaptırabilir misin bilmiyorum. bilen yazar.

burnunun durumunu bilmiyorum ama fiyat özel hastane için makul gibi. doktor seçimi konusunda kadınlar klübünde dehşet bir burun ameliyatı bölümü var, tümüyle okuman bir sene kadar vakit alabilir yalnız, o kadar kapsamlı, bir bak istersen.

sorun konusu biraz şans işi. ben kıkırdak traşlama ve konka küçülttürme yaptırdım özel hastanede, nefesimde ciddi düzelme oldu. yapan prof.a bir yıl sonra kontrole gittiğimde kendisinin de deviasyon ameliyatı olduğunu ancak nefes problemi oluştuğunu söyledi, sen düşün..

geçmiş olsun.
  • manuel mandalina  (11.12.15 11:11:39)
Estetik gerekmiyor. Dışarıdan normal görünüyor zaten, ama içeriden düzeltilmesi gerek. Üstelik bu verdiğim rakam SGK ile birlikte, yani SSK'dan da bir miktar alıyorlar.
Üzerine bir de geniz etine iğneyle küçültme, sol konkayı radyofrekansla küçültme ve sinüs mukozası temizleme yapcaz dedi. Normal mi diyorsunuz fiyatı?
Bu arada bilgiler için çok teşekkürler.
  • normalisoverrated  (11.12.15 11:33:12 ~ 11:49:50)
fiyat normal. bursa'da 2500 tl falan çekmişlerdi. ama burada devlet hastanesi daha sakin olduğu için devlet hastanesinde oldum ben ameliyatı.

  • uuth  (11.12.15 11:35:10)