spotify üyelik yenileme sorunu

3 ay evvel spotify premiuma geçmiştim. sıkıntısız bir şekilde devam ediyordu. sanırım 3 aydan sonra 15 lira oluyormuş. bu yüzden üyelik yenilemek falan gerek dedi. tamam dedik aynı kart numarasını girdim, sürekli olarak şu ibare ile karşılaştım;

Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

her zaman ki karttan parayı çekmiyor yani. başka kartım da yok, nasıl hallederim bu meseleyi?

teşekkürler.

spotify'a ulasin, daha detayli yardimci olabilirler.

  • ekyil  (10.12.15 17:34:51 ~ 17:34:58)
Aynı sorunu yaşadım, spotifya da yazdım ama başka kartla deneyin, başka browserla deneyin gibi çözümler sundular. Bunların hiçbiri işe yaramayınca konuyu ödeme birimimize ilettik dediler. Sorun 3 haftadır çözülmedi, ben de peşine düşmeyi bıraktım.

Siz de yazın bakalım, belki size işe yarar bi öneri sunarlar.
  • bonzo  (10.12.15 17:46:46)
azar içerikli bir mail yolladım. gelişmeleri yazacağım.

  • ravenclaw  (10.12.15 20:09:09)
tam alakali olmasa da benim de kart bilgilerini girdikten sonraki ekranda sonra tekrar dene diyordu baska sekilde,
chrome'dan degil de safari'den deneyince duzeldi

  • jedilance  (10.12.15 22:04:15)