Ehliyetler Ne Oldu?

Hala ehliyet almayanlar için son gelişmeler nedir? Stajyer ehliyet muhabbeti olsun, sadece otomatik vites ehliyeti alınabiliyomuş rivayeti olsun kafalar karıştı.

Son durumdan haberdar olan var mı? Kışın ehliyet almak istemiyorum. Bahara kalsam neyi kaçıracağım?

Şu an otomatik ehliyeti diye bir uygulama yok. Bu saatten sonra yarin da gitsen stajyer ehliyet sahibi olacaksin zaten. Yani simdi ile bahar arasinda fark yok, bir sey kacirmazsin.

  • argadini  (10.12.15 15:13:58)
stajyer ehliyete kaldin diye biliyorum artık, hatta ben bile kalmış olabilirim 5 aralik'ta girdim direksiyona ve geçtim.

  • dirty pussy and cock  (10.12.15 15:43:44)
Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikte ctrl+f'le "otomatik vites"i aratsana bi asfgdggfs
B1 için otomatik vites ehliyeti diyolardı bi de.

  • mandalina kokusu  (10.12.15 15:48:15)
Stajyer ehliyette tek fark ceza puani olayı. Normal ehliyet için 100, stajyer için 75 bu arada.

  • mandalina kokusu  (10.12.15 15:49:24)
ceza puanı nedir? stajyer ehliyete kalınca ne kaybediyorum?

  • bfm  (10.12.15 16:00:38 ~ 16:01:41)
stajyer ehliyetin önemli bir kaybı yok. kurallara uyman gerekiyor sadece, o da tüm şoförler için geçerli olan bir durum. 1 ocak'tan sonra harçlara zam gelir, kaybın o olur..

  • nrmnm  (10.12.15 17:40:39)