[]

İtalya vs Yunanistan Vizesi

Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda İtalya veya Yunanistan'dan vize almış veya fikri olan var mıdır? Hangisi daha uzun süreli verir?

Daha önce Yunanistan'dan iki kere bir yıllık vize aldım. Geçen yaz Yunanistan'da 10 gün kaldım. İtalya'ya ise seneler önce bir kere Fransız vizesiyle girdim ama o da eski pasaportumda. Yani İtalya'dan hiç vize almadım.

Ama malum zaman zaman konsoloslukların vize politikası değişiyor, nasıl daha uzun alabilirim, hangisine başvurayım, yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

 
bu aralar yunan baya zorlaştırdı vizeleri onu biliyorum sadece.


  • sirincem  (10.12.15 13:45:43) 
Asıl soru ilk olarak nereye gireceğiniz. Planınız neyse ona göre alın, ikisinde de ekstra zor bir durum yok şu anda.


  • whoosie  (10.12.15 14:04:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.