[]

Bayanlar sorum size

Dışarıda tanıştığınız ve tanışmanın sonunda numaranızı alan bir adam sizi 2-3 gün sonra arasa ne düşünürsünüz? Hem o 2-3 gün zarfında hem de aradığında.
 
etkilendiğim biriyse hoşuma gider, sırf ayıp olmasın diye numaramı verdiğim biriyse rahatsız olurum. ama aramak yerine mesaj atsa o kadar rahatsız olmam mesela.


  • tolga asp  (10.12.15 08:23:54) 
eğer adamı beğendiysem sevinirim iletişim kurdu diye. ama bence de direkt aramaktansa mesaj atman daha iyi olur. bir de niye 2-3 gün bekliyorsun kız vermiş numarasını işte? ertesi gün filan yaz bari.


  • şubatsonrası  (10.12.15 08:42:56) 
çok fazla himym izlemişsin. kızın hoşlandığını anlayamayacak kadar bilmiyorsan bu işleri hiç arama.


  • ruhen hastayim ben  (10.12.15 09:10:33) 
ertesi gün mesaj atmak > 3 gün sonra aramak.


  • freya  (10.12.15 09:20:53) 
Freya+1


  • mobydick  (10.12.15 09:22:09) 
3 gündür neden aramadığını merak ederim. "kız gibi kendini ağırdan satmaya mı çalışıyo acaba" derim, komik gelir.

bu arada arama gerçekten, telefonda konuşacak bir şeyiniz olmayacak ve saçma sessizlikler doğacak. mesaj at ordan yürü.
  • ambrosia  (10.12.15 09:49:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.