Beyin sarsintisi

Selam, bugün trafikte beklerken arkamdaki arabanin sürücüsü sanirim fren yerine gaza basti. Benim araca carpti, ben de ondekine.. o esnada biraz sallandik tabi ama kafami bi yere vurmadim. Evde de yalnizim, beyin sarsintisi falan olabilir mi ? Uyumamam mi lazim acep ? Tesekkurler..

Not:arkadaki sürücü erkekti. :)

burada müneccimlik yaptırtacağına gitsene doktora. çok ilginçsin gerçekten ve geçmiş olsun. kafanı vurmadıysan bir şey olmaz.

  • cekilmis gayfe  (09.12.15 20:44:27)
olamaz diyemez herhalde kimse yani o riski alamaz. olma da ihtimali vardır çünkü beyin sarsıntısının olma nedeni çarpmadan ziyade beyni sabit bir şekilde dengede tutan sıvının ani şekilde yer değiştirmesidir. kendi görüşüm bir sıkıntın yok ama illa şüpheleniyorum falan dersen bir arkadaşının evine falan git ayık kal. bu saatte beyin cerrahını bulamazsın hastanede bir film çeker yollarlar. ayrıca geçmiş olsun.

  • the coolest dude  (09.12.15 20:45:32)
:) yaw basima is acti walla...

  • chezsoi  (09.12.15 20:56:56)
Acile gitmen lazım

  • pronefroz  (09.12.15 21:17:14)