Cok mutsuz hissediyorum

Hayatimda son zamanlarda hicbir sey yolunda gitmiyor. Uzun zamandir bastiriyodum sanirim duygularimi ama suan cok yogun hissediyorum. Ne yapmak lazım? Kafami nasil oyalayabilirim?

spor yap

  • sta  (09.12.15 19:40:43)
Welcome to jungle.

  • kaledekiyalnizlik  (09.12.15 19:43:17)
bende sendenim cok mutsuzum bu aralar ne iş ne özel hayat zevk vermiyor.

  • horizon  (09.12.15 19:45:08)
  • minduser  (09.12.15 19:53:09)
Kimse mutlu değil yalnız hissetme kendini. Elbet güzel günler de gelir şey yapma çok da. Beterin beteri var kimlerin başına ne belalar geliyor...

  • ssiradanbirigibi  (09.12.15 20:15:03)
Hepimize oluyor, basindaki sorunlarin daha once kac kisinin basina geldigini dusun.. yalniz degilsin.. ac hareketli bir müzik.. ac bi bolum seinfeld, friends izle... arkadaslarinla dertles kimse yoksa yaz yazabildigin kadar...

  • chezsoi  (09.12.15 20:42:41)
Farzetki kansersin allah korusun tabi de. Bu kadar takma sorunların maddi manevi cozulebilecek şeyler ise. Elbet bir gün duzelecek hersey. Sonsuza kadar kötü gidemez

  • Bysb  (09.12.15 20:56:13)
Spor yap, işine yoğunlaş. İşler kimse için her zaman süper gitmez.

  • arnold schwarzeneger  (10.12.15 08:22:52)
2 gündür kafayı yastığa koyunca 1000 tane beynimi kemiren düşünce ile boğuşuyorum.Çözüm zaman diyorum.
Caps verelim hiç yoktan i.hizliresim.com

  • Golden Ratio  (10.12.15 09:32:52)
al benden de o kadar, bir çaresi yok sanırım. geçici pansumanlar yapabiliyorsun ancak ama kökten bir çözüm bulmak basit değil malesef.

  • bay b  (10.12.15 10:05:30)
1-uyu
2-kos
3-evi temizle, duzenle
4-guzel bir yemek pisir, sevdigin bir arkadasinla ye
5-negatiflik sacan insanlardan uzak dur biraz, arkadasin bile olsa
6-fiziksel goruntunle ilgilen, sacinla basinla ugras, bakim yap
7-bol su ic
8-sorunlarini sirala ve cozume odaklan
9-guzel muzikler dinle
10-yazmadan olmaz, bir hobi edin :)
  • jimicik  (10.12.15 10:13:31)