kedimizin hastalığı

merhabalar daha önce de bu konuyla ilgili bir duyuru açmıştım. sokaktan bir tane kedi kurtardık, kurtardığımız yerdeki kedilere bakan abla kedinin grip olduğunu ama 1 hafta içinde 4 tane iğne vurulduğunu yakında iyileşeceğini söyledi. biz de tamam dedik getirdik eve.

yaklaşık 10 gündür falan bizimle bu süreçte biz bir kere daha veterinere götürdük karne falan çıkarmak için, daha tam olarak büyümediğini karmalarına başlayamacağımızı söylediler biz de eve geri getirdik o ara kedimiz halen iyileşmediği için muayene edildi, ateşi normal çıktı. bu genel muayene için bizi güzelce soydu veteriner abimiz yakında iyileşir dedi ve gönderdi.

10 günün sonunda halen kedimizin burnu akıyor, hapşırıyor ve gözleri kırmızı-akıntılı. ayın daha 15'i gelmediği için tekrardan veterinere götüremiyoruz zaten öğrenciyiz. acı çektiğini düşünmeye başladık ve bu bizi çok yıpratıyor sizce ne yapabiliriz?

Kediye imuneks veya ig-kitten verin. ig-kitten için vete gitmeniz gerekir. O yüzden eczaneden imuneks şurup daha mantıklı.

  • Lim5  (08.12.15 19:39:09)
Bir de ilçenizdeki hayvan rehabilitasyon merkezine, kediciği sokakta baktığınızı söyleyerek götürseniz? Malum, sadece sokaktaki hayvanlara ücretsiz.

  • cevirmenin notu  (08.12.15 20:38:11)