Tütün severlere tüccarlara soru

Selam tütün eksperleri. Old holborn içicisiyim. Arkadaş kadıköyde filtreler kağıtlar pahalılandı iyice. Bu filtreleri ( tercihen ocb ) kağıtları parekende olarak ucuza veya toptan ucuza alabileceğimiz bir yer var mı bildiğiniz? Varsa ne güzel olur he..

nişantaşı'nda mcdonald's'ın karşıısındaki handa bir tütüncü var orası baya ucuz.

  • klassno  (08.12.15 18:42:05)
Filtreleri, kağıtları 1-2 liraya alabilirsiniz açık tütün satan yerlerden ama şöyle bi' sorun var ki ocb dışındaki o ucuz filtreler çok yumuşak olduğundan dil/dudak yakıyor ve uzun vade kullanıma uygun değil. Çarşaflarda da çok sahte oluyor, mutlaka kontrol ederek alın.

  • o my god they killed kenny  (08.12.15 18:51:26)
@klassno paket filtreler falanda mı ucuz?

@o my god 1-2 liraya alınan filtreler zaten tütünün tadını da bozuyor leş bir şey. Çarşaflarda sahteliği nasıl anlıyoruz?
  • odinin sakali  (08.12.15 19:15:31)
ocb extra slim tek olunca 5-6 lira iken, tahtakale'de tütüncülerde 20'li paket 50 lira. arap kağıdının iyisi de paket olarak 20-25 arası. arada kötüsünü aynı fiyata vermeye kalkanlar olur, paketten bir tane alıp kontrol etmek lazım.

  • tedirginlik hucresi  (08.12.15 19:42:50)
arap kağıdının iyisi daha ince, tek tek ele geliyor. üzerindeki amblem lacivert. kötüsü daha kalın, hamur gibi, yeşile çalan mavi amblem, kağıtlar ciltlenmiş gibi, koparıp almak gerekiyor.

  • tedirginlik hucresi  (08.12.15 19:45:18)
Arap çarşafı için, tedirginlik hücresi'nin dediği gibi: üstteki amblem koyu lacivert ve pakedin dışı turuncuya yakın olmalı.
Ocb gibi diğer çarşaflar için de, bir tane çekip yapışıp yapışmadığını kontrol etmeden almayın; zula yapmak için bi' ton alıp eve gelince hiçbirinin yapışmadığını görünce şok geçirdiğim oldu, yapışkan kısmını yalnızca görüntüden ibaret yapmış allahsızlar.

  • o my god they killed kenny  (08.12.15 20:17:01)