Muhabbeti cinselleştirmek

Geçen seminer gibi bir şeye anlatıcı olarak katıldım. Oradaki katılımcılardan bir kız, yaka kartımdan ismimi görüp beni Facebook'tan ekledi. Etkinlikte kızı fark etmemiştim bile, ama orada gördüğünü anladım ve baktım kız güzel, kabul ettim.

Kız niyetini daha ilk mesaj olarak "Konuşma fırsatı bulamasak da tanışma fırsatımız olabilir dedim :)" yazarak belli etti. Ama kız benden yaşça biraz küçük olduğu için hemen atlamayayım dedim, "Neden olmasın, iyi yapmışsın :) Seminerle ilgili bir şeyler sormak istiyorsaydın keşke gelip sorsaydın" gibi bişeyler yazdım. Sonra muhabbet okul dersler vb üzerinden devam etti biraz, yavaş tempoda konuşuyoruz halen. Ama gidişattan, kıza abi tavrında bulunacağımdan korkuyorum. Çünkü muhabbet o yöne doğru gidiyor ve genel olarak muhabbeti akışına bıraktığımda da kankaya bağlayan bir yapım var. Kızla bişeyler yaşamak isterim, ama cinsellik odaklı olmasını tercih ediyorum. Muhabbeti nasıl oraya getirebilirim sizce?

"Benimle neden tanışmak istedin?" ... "Ben arkadaşlık isteğini kabul edip konuşmaya devam ettim, çünkü çok çekicisin" vb şeylerle girizgah yapıp ordan yürüsem uygun mudur? Muhabbeti o yöne çekmek istiyorum ama aşırı açık olup ürkütmek istemiyorum, ayrıca çevresindekilere "şu adam şöyle yazdı bana" demesini de istemiyorum.

Kızın art niyetli olabileceği ihtimalini göz önünde bulundur. İş bulmak için, başka bir çıkar için yaklaşıyor olabilir. Güzelliği gözünü kör etmesin.

  • [silinmiş]  (08.12.15 17:03:13)
baş başa vakit geçirmeden kızın niyetini anlaman çooook zor. bi şekilde bi yerlerde ikiniz takılmalısınız.

douchebag +1
  • reavelyn  (08.12.15 17:11:09)
Dışarıya çıkıp baş başa vakit geçirene kadar kızın bana çoktan abi demeye başlamasından korkuyorum :)

  • ikinci hesap  (08.12.15 17:16:43)
yaşlar kaç?

  • rayde  (08.12.15 17:23:11)
Erkek 26
Kız 19

  • ikinci hesap  (08.12.15 17:25:28)
yüzyüze buluşmak isterim de buluşunca da ölçüp biçer bidahaki hareketini ona göre yaparsın

  • KidLazer  (08.12.15 17:59:15)
19 yaşındaki bir kızın böyle bir isteğe cevap vereceğini düşünmüyorum. deneme bile bence.

  • anneboleyn  (08.12.15 18:03:18)
büyük mallık olur. kız 19 yani kaçarak uzaklaş. hele kendin diyorsun bana şöyle yazmış demesin diye. hiç uzatma muhabbetti 19 yaş ne demek

  • vosvos3131  (08.12.15 18:12:07)
Peki dümdüz söyle işte dolandırıp yuvarlayınca makul mu olacak veya dolandırmayınca namakul
Bu tereddütü yaşıyorsan kendinle çeliştiğini de unutma

Kızın seni reklam edeceği varsa zaten abi olsan da eder, bunu nasıl önleyebileceğini düşünüyorsun ki

Niyeti varsa ürkmez, ürküyosa niyeti yokmuş işte

Basit bence, gece on gibi müsaitim aslında bana gelsene?
  • cecilia  (08.12.15 18:15:47 ~ 18:31:48)
istiyorsaydin ne demek?

  • scars dont fade  (08.12.15 18:35:08)
Kiz cok kucuk.

  • stavro  (08.12.15 19:03:36)
Bence hic eve falan davet etmeyin kizin yasi oldukca kucuk istemediginiz sorumluluklari almak zorunda kalabilirsiniz.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (08.12.15 19:23:27)
burası yine muhafazakar dolmuş. etkinlik fotoğrafları varsa bak kız orada mı teyit et. arkanı sağlama aldıktan sonra en kısa zamanda buluş. internetten olmaz o iş.
kızın sana meyletmesine yetecek kadar hadise yaşadığını varsayıyorum. sonuçta seminerde konuşman etkileyici geçmiş olabilir. allah yar ve yardımcın olsun.

  • kargn  (08.12.15 19:24:41)
19 yaşındaki kızla cinsellik yaşamayı düşünmen gerçekten çok acı. Sana nasıl bir yorum yapsam inan bilmiyorum.

  • balpolen  (08.12.15 19:28:19)
'istiyorsaydın' yazdıysa endişelenecek bir şey yok arkadaşlar. muhtemelen kız halası gibi görüyordur, dağılabiliriz.

  • air  (08.12.15 19:32:41 ~ 19:37:55)
Muhtemelen 19 yaşındayken ilk beğendiği hanzoyla sevişmeye çalışıp ne ettiğini anlamayan ve pişman olan, herkesi de kendi gibi olacak sanan bugünün teyzeleri doldurmuş burayı. Kızın çocuksu olma ihtimali var evet ama aklı başında, ne istediğini bilen biri olma ihtimali de var. Sen kızı görmeden tavrına karar verme. Zaten niyeti varsa konuşmasından, vücut dilinden belli olur sen de ona göre yürürsün. Buradakilere mürebbiyelere rahibelere de mümkünse de kulak asma

  • i ve been mistreated  (08.12.15 20:39:04)
öncelikle kızın niyetini bi iyice anla, sana yaklaşmasındaki neden ve beklentisi neymiş? Birçok şey olabilir; mesleki maddi beklenti-çıkar, arkadaş olmak, ciddi bir ilişki, takılmak, one night stand-fuckbuddy vs. bunların içinden kızın niyet ve beklentisi de seninkiyle uyarsa yürürsünüz zaten. Önce bunu öğrenmeye çalış bunun için de birkaç kere yüzyüze görüşmeniz gerekecektir. Diğer türlü beklenti ve niyetler farklıysa sen yoluna, o yoluna. Bu arada ava giderken avlanma. Bu arada ikinizin de yaşı fazla büyük sayılmaz, 19 yaşında genç ergen bir kız niyetin ne olursa olsun beklentilerini karşılamayabilir bunu unutma.

  • limoncello  (08.12.15 20:44:11)
Dışarı çağır. Netten ergen gibi saatlerce konuşursan kankaya bağlarsın.

  • arnold schwarzeneger  (09.12.15 08:24:30)
seminer neydi? "friend zone" un incelikleri mi

  • eye  (09.12.15 11:33:09)
ömür kisa buldugun firsati degerlendir! 19 yasin nesi kücükmüs? anlamiyorum!

  • fleshbloodmore  (09.12.15 12:32:40)
19 yaş küçük bir yaş değil 26 yaşında biri için.
Kendini kötü hissetme,keyfini çıkart.

  • turkuaz  (09.12.15 12:42:21)
kız da kütür kütürmüş erik gibi.

kimse espri yapmamıs yapayım dedim. go for it!
  • anonymice  (09.12.15 12:47:45)
ya ne 19'u... kızlar 16'sında sevişiyor artık, nerede yaşıyorsunuz anlamıyorum.

kız bence bekliyor bile olabilir muhabbetin o yöne girmesini. sen 26 yaşındasın, onun için önemli bu. büyüksün, illaki çekici bir şey bu 19 yaşındaki bir kız için.

19 yaş küçükmüş... bu kadar komik olmayın yahu.
  • mermize  (09.12.15 13:01:43)
kahve içelim mi de..
filmi izlemeye falan git bir şeyler ye.
gördüğün zaman çok güzelsin de arada iltifat et buluşunca.
aq kız seni kanka olasın diye mi ekledi.
mal değneği gibi durma.

ayrıca 19 yaşındaki kıza küçük diyenlere diyeyim 17 yaşındaki kızlar çatır çatır yalaşıyor.
  • Alt4y  (09.12.15 13:07:15 ~ 13:07:57)
kızın 19 olduğunu okuyana kadar yöntem olarak uzunca bir cevap yazmıştım. ama kızın 19 olduğunu duyunca sildim. sevişmek için değil ama üzülmek için çok küçük. kızı üzme b.

  • mobydick  (09.12.15 23:11:21 ~ 23:21:35)