[]

nasıl bir tarayıcı eklentisi istersiniz?

selam,

boş zamanlarımda vakit geçirmek için tarayıcı eklentisi yazmak istiyorum. tarayıcınızda ne yapan bir eklenti olmasını isterdiniz? atış serbest. sosyal medya entegrasyonu olan bir şeyler olursa daha güzel olur.


 
sayfadaki tüm linkleri highlight yapacak ve benim sececegim alan icerisindeki tüm linkleri yeni sekme olarak acacak eklenti. benzeri var, denemeye devam ediyorum, memnun kalmadim henüz.


  • aynadakiyabanci  (08.12.15 16:45:25) 
aynı sitede bulunanların anlık sohbet etmelerini/bilgi paylasimini sağlayan bir eklenti


  • 1adam  (08.12.15 16:52:58) 
tweet butonu. tıklayınca tweet box açılacak ve tweet yazıcam. göndere basınca kapanacak kutu.. önceden istiyodum hatta şeklen çizmiştim.


  • supergirl  (08.12.15 17:34:45) 
sekme gruplama, kaydetme.. bunu yapan bi suru eklenti denedim ama hepsi cok kullanissiz geldi bana. bu benim yaklasik 300 tab acmis olmamdan da kaynaklaniyor olabilir bilemiyorum. surukle birak vs gibi basit sekilde gruplayayim, kaydedeyim, kendime mail atayim vs istiyorum.


  • mushtopus  (08.12.15 20:24:53) 
muzik dinleyenler icin sag veya sol tarafta farketmez sarki adini winampteki gostersin, play-stop gibi basit tuslari olsun. bunlari last fm ile scrob etsin. video ozellikle vimeo, youtube gibi basta olmak uzere bu aglardaki videolari orta buyuklukte yine oynatabilen mouse ile uzerine gelince ekrani gosterip sonrasinda kaybolan ama arka planda oynatabilen (sesi duysak da olur) boyle bir eklenti gelistirilebilinir.


  • evimin paspasi  (08.12.15 20:30:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.