Naber Ölümlü İnsanlar

Merhaba, öldünüz ve yeniden dünyaya geleceksiniz, ama bir hayvan ya da bir bitki olarak. Ne olmak isterdiniz? Öküz mü dedin?

kesinlikle, tartışmasız AYI. konu kilit. ayı kadar sevdiğim şey azdır şu fani dünyada. ayı sevmeyen adamı da kendim sevmem.

bitki olarak da, sınıflandırmasını tam bilmiyorum ama eğer "bitki" sayılıyorsa patates olmak isterim. bayılıyorum çünkü. ben hiç içmem ama vodka yapıyolar mesela. vodkayı seven çok fazla insan var. kızartıp yemesi çok güzel. miden mi bulanıyo? haşlayıp yiyosun. kumpir yapıyosun. fakirler için uygun bi yiyecek. karbonhidratı bol, hareket ediyosan güzel enerji veriyo ki zaten fakir olduğun için muhtemelen it gibi çalışıyosun, zararı da olmuyo o yüzden karbonhidratının.

özetle orta sahanın ve takımın yıldızı gibi bi şey patates. pirlo gibi, melo gibi, gattuso gibi verimli ve mücadeleci. yemeğe katarsın, üç misli büyür yemek. şu hayatta patates kadar takdir edilmiyorum ben. edilmemeliyim de zaten çünkü asla bir patates kadar şanlı olamam.
  • der meister  (08.12.15 14:59:10 ~ 15:21:39)
hayvan olarak insan.

  • ucan spagetticanavari  (08.12.15 15:00:06)
tekrar insan olarak gelmek isterdim -_-

  • yamuklu sucurta  (08.12.15 15:02:25)
Ev kedisi olabiliyorsak alırım. Tüm gün kalorifer altında yatma keyfi. Mis.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.12.15 15:02:25)
martı lan. çok tasasız hayvanlar. kadıköy-eminönü arası dolanıp dururdum, karnım da doyardı. arada balık da yakalarım zaten. daha ne isterim.

  • nathanieltroy  (08.12.15 15:03:03)
Yahu insan yok arkadaşım. Tamam teknik olarak insanda hayvan cart curt vs. Ya da neyse...

  • arockm  (08.12.15 15:04:14)
Yırtıcı bir kuş. Kartal gibi

  • battal gemalmaz  (08.12.15 15:10:20)
bana kalsa kedi ama reenkarne olacak olsam bu sansla (bkz: bowl of petunias) olarak gelirdim.

  • aynadakiyabanci  (08.12.15 15:12:15)
Hayvan: Teruzor
Bitki: Kahve ağacı

  • makarnavodka  (08.12.15 15:16:51)
Mavi balina..

  • dedim dedim de kime dedim  (08.12.15 15:27:12)
bal porsugu

  • all girls dream  (08.12.15 15:32:52)
(bkz: tardigrade) yada koala

  • rapon  (08.12.15 15:33:29)
kedi. annemin kedisi hatta. benden iyi bakılıyo kıskanıyom.

  • rayde  (08.12.15 15:39:55)
hayvan olarak kaplan. olmadı kartal da olur. bitkiye gerek yok.

  • nawar  (08.12.15 16:01:23)
büyük camgöz.

  • kargn  (08.12.15 16:07:08)
kedi, derdin tasan yok valla bütün gün uyu.

  • reptillia  (08.12.15 16:10:37)
her iki turlu de insandan uzak birsey olmak isterdim.
hayvansam mesela derin deniz baligi olabilirim. kara hayvaniysam da cangil canlisi olabilir. insanin benle isi olmasin yeter ki. parmak maymun olabilirim. ya da amfibik bir canli olsam, hem karada hem denizde yasayabilsem guzel olurdu. hipopotamlari begeniyorum. diger hayvanlarla da cogunlukla bir dusmanliklari yok.
bitki icin de oyle. madagaskarin derinliklerinde bir orman agaci olabilirim.
  • jimicik  (08.12.15 16:12:20)
husky / kartal

  • eindaclub  (08.12.15 16:19:32)
hayvanat; tosbağa, bitki; incir (dişi incir, meyvem olsun)

  • selam  (08.12.15 16:20:30)
Ev kedisi diyenlere bir +1 de benden - babaannemin evine giren her kedi tombullasip mutlu tüy yumağı tadinda zevk içinde yaşıyor. Ben de öyle bir ev bulsam değme keyfime.

  • ihan  (08.12.15 16:40:54)
Ev kedisi ya da kara kaplumbağası

Bi YouTube'a "tortoise sex" yazın nolur, link veremicem. geberceksiniz gülmekten.
  • [silinmiş]  (08.12.15 16:46:40)
koala.

alırım okaliptüs yaprağımı aheste aheste çiğnerim, bir de sağlam bir ağaç dalı buldum mu yapışacak benden iyisi yok.
  • wilhelmwasmuss  (08.12.15 17:04:10)
-Bal porsuğu
-Ihlamur ağacı

  • heritage  (08.12.15 17:11:23)