Hareketli kartvizit olur mu?

Doksanlı yılları hatırlayanlar bilir cipslerin içinden televizyonlu/hareketli tasolar çıkıyordu, harekete veya bakış açısına göre taso üzerindeki görüntü değişiyor/hareket ediyordu. Bu tip bir şey kartvizit üzerinde uygulanabilir mi?

Kartın sadece bir kısmında "JCVD" yazsa ve hafif hareket edince "Jean-Claude Van Damme" olarak görünse diğer kısımları sabit kalsa mesela :)

yapanlar var

  • all girls dream  (08.12.15 13:23:15)
yapilir da kullanilan malzeme farkli olacagindan fiyati da tuzlu olabilir. coklu alimda belki daha uygun olabilir.

  • evimin paspasi  (08.12.15 13:31:26)
İletişim numaraları, web siteleri ya da açık adresleri varsa alabilir miyim? Mesajla isteyecektim ama belki benim gibi bu tip bir şeyi talep eden olur onlar için de kaynak olur yazacakların.

  • EkimBebesi  (08.12.15 13:32:02)
bi köşesine hologram yapılır.

  • kurudu da  (08.12.15 13:33:17)
istanbuldaysen eger matbaacılar sitesi var. muhakkak yapan bi yer vardir.
yok ist'de değilsen bulundugun şehirde matbaacılar sitesi var olabilir. orada illa yapan olur

  • all girls dream  (08.12.15 13:37:07)
adı hologram değildi baska bişiydi sanki.

  • all girls dream  (08.12.15 13:37:24)
  • libertine  (08.12.15 13:39:56)
Evet yapılıyor ama piyasada herkes yapmaz. Fiyatlar çok pahalı normal kartlara göre.

Birkaç firma var bildiğim ama şöyle bir şey 1000 tanesi ortalama 600 tl gibi oluyor.

Ankara baydan ofset, istanbul unilens firması. Hatta unilens sitesinde farklı baskı formatları var görürsün.
ahanda bahsettiğin şey.
www.unilensajans.com

Ayrıca 3d lens denilen bir selefon gibi bir şey var.
www.vipkartvizit.com

Hologram ayrı bir şey
örnek: www.hilalkartvizit.com
  • arockm  (08.12.15 13:45:05 ~ 13:48:05)