lanet windows 8

yeni laptop aldim, sifir sistem olmasina ragmen sanki icinde virusler cirit atiyormuscasina yavas, kasiyor. arada neden oldugunu bilmedigim bir sebepten touchpad'in scroll lock fonksiyonu calismiyor, gizli sistem dosyalarini daha once 2 kez gizledigim halde kendi kendilerine yine gorunur oluyorlar, dosya uzantilarini da yine ayni sekilde 2 kez gorunmez yaptigim halde yine geri geldiler kendi kendilerine. onceden mis gibi windows 7'de hic yoktu boyle sacmaliklar. neden boyle bu windows 8? 10'a yukseltmek pismanliktir diyorlar da 8'den de verim aldigim yok.

10'a yükseltmek 7'den yükseltiyorsan pişmanlık olabilir sadece alışana kadar ama 8'den yükseltmek pişmanlık değildir. 8 eziyet... o iğrenç yazılım(işletim sistemi bile diyemiyorum) kullanılmaz.

  • ucan spagetticanavari  (08.12.15 13:04:32)
Daha fazla sinir harbi yaşamadan 10'a yükselt.

  • teknikekip  (08.12.15 13:04:36)
yeni aldıysanız: üreticinin içine doldurduğu bir sürü ıvır zıvır program(cıklar)ı oluyor. güç yönetiminden tutun da, oyun servislerine kadar.. onlar da arka planda pislik yapıyor olabilir. program files ve startup kısmına bir bakın.

  • givemesomesubstance  (08.12.15 13:50:15)
o tarz butun ivir zivirlari kaldirdim zaten ama yine de her guncellemede geri gelenler var. geldikce kaldiriyorum da boyle nereye kadar. param olsaydi da mac alsaydim keske.

  • letheavendangered  (08.12.15 13:53:17)
@letheavendangered - güncellemede gelen program olmaz ki. revo vs kullan kaldirirken. tam kaldirilmadiysa normal. bir de strg+shit+esc yapip bir baksana cpu ram harcayan ne var sistem bostayken?

  • aynadakiyabanci  (08.12.15 14:20:43)