Porsche Boxster

30.000'e 1999 model bu araba alınır mı lan? Hayatımda porsche sahibi olmaya ilk defa bu kadar yakın hissettim kendimi :)

ucuz değil mi ? bikaç kere toplanmıştır o sanki?

  • nucleon  (07.12.15 21:28:19)
yurtdışındayım. buranın piyasasına göre 2008-2010 120d fiyatı bu. ufak tefek değişeni varmış büyük kazası yokmuş. satan adam tanıdıkların hep iş yaptığı biri.

  • ayiadam  (07.12.15 21:30:18)
Alınmaz zira: www.google.com.tr

Bu arada Boxster hayranıyım bi ara ALmanya'da yaşadım o ara araştırmıştım aynı senin gibi :)
  • roket adam  (07.12.15 21:30:28 ~ 21:30:51)
2000 avro diyor yorumlarda az kullanılmış motor. 6000 de o desek 1000de işçilik. 37.000 lan. hayır arabam da var aq ama insan kaç kere porsche sahibi olur ki lan?

  • ayiadam  (07.12.15 21:33:57)
Dostum olay şu; Porsche sahibi olmak istiyor musun istemiyor musun?

Sonuçta 15+ yaşında araba. Arızaları olacak, yakıtı fazla tüketecek falan. Ama ben bu paraya araba alacak olsam düşünmeden o Porsche'yi alırım, arıza yaparsa gider ustayla beraber söker takar yaparım. Çok yakarsa farklı yöntemler düşünürüm falan. Ama dediğin gibi, kaç kere bu Porsche sahibi olma fırsatı eline geçeceğini bilmiyorsun. İlk fırsat bu ise bi dene şansını.
  • godless frog  (07.12.15 22:07:22)
porsche sahibi olmak öyle çok da zor bir olay değil aslında. önemli olan kullanabilmek. o kadar çok yakan ve parçası pahalı bir araba ki masraf çıkarmasın diye dua edebilirsin kullanırken. tabi hevesimi alayım diyeceksen senin bileceğin iş.

  • yorke  (07.12.15 23:56:03)
almanyada dediğin arabanın piyasası bu. üzerine öküz vari vergileri de koyunca dediğin rakam sanırım biraz düşük kalıyor

fahrzeuge.autoscout24.de
  • KidLazer  (08.12.15 00:33:29)