[]

pc de ödev yaparken internete sarıyorum

bunu önlemenin yolu var mı ödevden 1 paragraf okuyup sonra saatlerce netteyim.
 
program yapmayı deneyin, işe yarıyor.
20:00-21:00 arası sadece ödev, 21:00-21:30 arası dinlenme şeklinde bir kağıda yazıp doldurun. işten alıkoyan düşünceleri ve işe odaklı düşünceleri de yazabilirsiniz.

  • blackmamba  (07.12.15 19:47:54) 
eksisozluk.com

diğer metod'da localhosttan vakit kaybettiğin siteleri bloklaman var, istersen onu da dene.
  • stereoseyfi  (07.12.15 19:56:37 ~ 19:57:02) 
Eğer sürekli çevrimiçi olmanız gerekmiyorsa, linkten linke atlayıp bir şeyler okumuyorsanız Kindle işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. PDF performansı tabletler kadar başarılı değil gerçi.


  • thor odinsson  (08.12.15 04:52:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.