[]

Bilgisayarlar için termal macun nereden alınır?

Gold, Bimeks gibi magazalarda sadece internet şubesinden satış yapılmakta bana bugun acil lazım. Şişi, Levent civarında nereden gider alırım bu malzemeyi?
 
teknik servis işlemi yapan bir bilgisayarcıdan rica edebilirsin.


  • oligomer  (07.12.15 11:22:36) 
Mecidiyeköy'de trump'ın sokağındaki pasajın içersinde bilgisayar tamircileri falan var. Onlardan temin edebilirsin gibi.


  • tsubasa  (07.12.15 11:45:01) 
mecidiyeköy balkan'ın oradan aşağıya in zaten bilgisayarcılar sokağına çıkacaksın orada vardır.. aslında bilgisayar teknik servis yazan her yerde vardır sanırım..


  • dedim dedim de kime dedim  (07.12.15 11:45:22) 
  • zombi  (07.12.15 12:06:34 ~ 12:06:58) 
en ucuz yazıcıoğlu'ndan alınır.

zira her yerde fındık kadarını 20-30 liraya satarlarden ben 250-300 gr'lık kutuyu 30-35 liraya almıştım.
pekmez gibi... :)
  • mhm  (07.12.15 12:14:50) 
mecidiyeköy'deki postanenin yoluna gir, aşağı in, bir sürü bilgisayarcı var hepsinde de var 20 lira falan.


  • selam  (07.12.15 15:22:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.