[]

kulaklık

selam.

yeni kulaklık almak istiyorum, kaliteli bir şey olsun istiyorum. bası abartılmamış, şarkının masteringli halini olduğu gibi dinlettiren, bass aşırtıp, tiz ayarlaması yapmayan güzel bir kulaklık istiyorum.

daha önce urbanears'ın bir kulaklığı vardı, bozuldu, iade ettim. şimdi dandirik 35-40 tllik kulakiçi bir kulaklık kullanıyorum fakat ses boktan, istediğim hazzı alamıyorum.

max 100-150 gibi güzel bir kulaklık istiyorum. kulak içi olsun, kafa bantlıları dışarıda takmayı sevmiyorum.

tenks.

edit: bu arada iphone ile kullacağım, ses açma kapama olmasına gerek yok, mikrofonlu olmasına gerek yok, üstünde pause play tuşu olsa yeter. olmasa da olur.

www.dr.com.tr

bu iyi midir mesela.

 
Gecenlerde jbl t280 aldim teknosadan oldukca tatmin ediciydi. Ben 120ye aldim 100e dusurmus hatta ipneler. Baslar sisirilmemis sesler temiz pause play var. Bi tek ses izolasyonu pek iyi degil. Oyle yani.


  • floydian  (07.12.15 10:57:35) 
şunu öneririm: www.amazon.com

türkiyeye geliyor.
  • halitkin  (07.12.15 11:04:12 ~ 11:09:30) 
www.dr.com.tr Tavsiye ederim, ben de kullanıyorum.


  • mrtkp9993  (07.12.15 11:27:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.