[]

How would you define value to the client?

Management and Innovation in International Enterprises dersinden bir soru. Çeşitli yorum görebilmek adına sizlerden de cevap alabilir miyim?

Teşekkürler.


 
Cok mu sacmalamis olacagim bilemiyorum zira konu hakkinda bir bilgim yok, sadece sinirbilim alaninda calisan biriyim :)

Bir sey satiyor olsaydim, o urunu alabilecek potansiyele sahip kisilere o urunden elde edecekleri kazanci vurgulardim. Mesela return of investment kisa vadede mi uzun vadede mi, bu urunun onlarin musterilerine yapacaklari katkilar, marka adina katkilari gibi. Cesitli senaryolar hazirlayip bunlara ait senaryolari guclendirirdim.
  • lamira  (07.12.15 09:08:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.