Kadıköy'de nerede yemek yenir

Kokoreç, döner, vs. gibi fast food mekanları dışında ve böyle çok tiki, çok pahalı, milletin süslenip püslenip gittiği mekanlar dışında Kadıköy'de nerelerde yemek yenir? Mesela şuranın mantısı çok güzel, şurada çok güzel ev yemekleri yapıyorlar vs. dediğiniz mekanlar varsa alayım.
Teşekkürler.

cigerci hulusi'yi begenenler var.
Yanyali fehmi lokantasi var.(tencere yemekleri)
Kadi nimet balik lokantasi.
Borsam ve halil lahmacun. (Bence borsam daha iyi)
  • mononoke  (06.12.15 20:31:13)
çiya - www.ciya.com.tr

  • sastim allahimdan sastim  (06.12.15 20:37:06)
Selanik Kuru Fasulyecisi
Polka
Bir de şu an adını hatırlayamıyorum ama Viktor Levi'nin yanında çok güzel ev yemekleri yapan bir yer var
  • fotrsapka  (06.12.15 20:37:37)
çiya iyi hoş da aşırı pahalı bence.
mantı için sayla mantı tek geçilir
kadıköyde süslenip püslenip gidilecek bir yer aklıma gelmiyor şahsen ama, derli toplu bir yer olara, my chef ve happy moon var.
otantik'e gidilebilir.
modaya doğru vegan ya da vejeteryan yerler de var
  • red g  (06.12.15 21:07:08)
Kesinlikle ve kesinlikle çalakaşık

Enfes
  • mza  (06.12.15 21:10:18)
Bir de silmeyin lütfen fav a attım

  • mza  (06.12.15 21:11:03)
  • leni 09  (06.12.15 21:12:18)
Moda'da Kırıntı
Ve herhangi bir happy moons şubesi

  • tss  (06.12.15 21:14:01)
ekspres inegöl köfte
ekol hatay künefe

  • gibicibicis  (06.12.15 21:23:55)
agapia.

  • atacaksinfinke  (06.12.15 21:33:20)
Modada aşina ev yemekleri var çok güzel, yine beppe pizzeria var o da çok iyidir, karşısında kırıntı var ama biraz fastfood tarzı yine de fiyatları çok uygun, pizza olarak yine kadıköyde migrosun karşı sokağında forneria mıydı öyle bi pizzacı var bıyık var tabelada, bahariyenin sonunda özellikle sandviçleri çok güzel olan bubada var, moda migrosu geçince ilerde sağda beyaz dürüm uygun fiyatlı ve iyi, çarşının içinde birtat balık et ocakbaşı var ama balık sadece siparişte yani restoranda sadece et servis ediliyor satır kebabı çok iyi.

  • whysoweird  (06.12.15 21:38:57)
Borsam Lahmacun(beyaz eşyacıların oradaki, yani yukarı taraftaki daha bir güzeldir),
Köyüm Pide,
Sini mantı, Sayla mantı.
  • noluyo yaa  (06.12.15 21:58:29)
Türk kahvecilerinin sokağında harika italyan pizzacısı var.
Ekspress İnegöl köfte vazgeçemediğim yerlerden.
Borsam lahmacundan başka yerde lahmacun yemem.

Kadıköy'deki Happy Moons'a kesinlikle uğramayın.

Moda'da pizzacı var bir de o da efsane, adını hatırlayamadım dondurmacı ali usta'nın karşı köşesinde küçük dükkan.
  • amelie poulain  (06.12.15 22:12:00)
Moda'daki "700gr"ın kahvaltısını da es geçmek olmaz (yemek de veriyorlar gerçi ama yemedim çok yorum yapmayayım).

  • weeping guitar  (25.10.16 15:35:52)