[]

Mobilde yanlışlıkla yapılan abonelik

15 gün önce falan mobilde dolanırken sürekli çıkan reklamlardan birisi çıktı karşıma. Yanlışlıkla onaya bastım bir baktım mesaj geldi aboneliğiniz 14 tl karşılığında sağlanmıştır diye. Hemen aradım yanlışlıkla olduğunu ve iptal etmelerini söyledim. Iptal ettiler ancak ücret yansıyacak dediler. Biraz üzerlerine gidince tamam iadeyi gerçekleştiriyoruz dediler bidahaki faturanızda düşecek falan. Bu faturama ücret yansıdı şimdi, sizce bir dahaki faturayı beklemelimiyim? Beni oyaliyorlar gibime geldi de.
 
beklersen 1 sene daha ödersin. adamların olayı zaten dolandırmak bu şekilde. git üstüne.


  • liriamer  (06.12.15 13:48:45) 
Tekrar ariyim en iyisi.


  • six packsiz  (06.12.15 14:07:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.