şu özelliklerdeki masaüstü bilgisayarımı sattım

sadece kasa ve monitör olarak 750 tl ye anlaştım ama daha satmadım, vermedim yani.

pc ilk hali exper marka,

7770 o.c edition ekran kartı
320 gb 5200 rpm hdd
6 gb ram
amd fx 6100 işlemci
500w redwing serisi psu
ASUS M5A78L-M LX3 AMD 760G anakart

monitör de hdmi girişsiz 18.5 inç exper

fiyat olarak 750'ye anlaştım, ne dersiniz?

Piyasanin kurdu degilim ama ederine anlasmissin bence iyidir.(ederin alt siniri ama bana kalirsa 850 900 de gorebilir bu sistem tabii kac yillik oldugu cok onemli 2 yilliksa super fiyat birkac ayliksa kotu)

  • floydian  (06.12.15 11:21:31)
ucuza gidiyor gibi geldi bana, 800-900 istenebilir monitör hariç,forumdonanım ikinci elden parçaların fiyatlarına bakın,az çok fikir sahibi olursunuz.

Edit: biraz araştırdım,dediğiniz gibi fiyat makulmuş,ucuza gitmiyor yani :)
  • birfincankahvedahaisteyenadam  (06.12.15 11:27:37 ~ 11:36:16)
parçaların en yenisini 4-6 ay kadar önce aldım ama daha önceki aldığım örneğin 7770 gibilerin 2 yılı geçti ve garantileri doldu. o yüzden fiyatı daha da yukarı çekmek istemedim. zaten monitörün hdmi girişi bile yok, fiyatı içime sindi gibi ama sizlerin de yorumunu almak isterim.

not: kasa da standart exper kasası
  • we miss freddie mercury  (06.12.15 11:27:48 ~ 11:29:12)
ver gitsin ya. bizdeki bu ikinci el olayını hiç anlamadım. arkadaş bunlar yatırım aracı değildir. almışsın artık senn işine yaramıyor. evde duracak. satıp paraya çevirecen bunu. tamam 100 200 liraya da ver demiyorum ama 700 tl filan iyi para. paraya ihtiyacın var ve bu alete ihtiyacın yok. yani satmak mantıklı. adamlar xbox360 lara ps3 lere hala 600 700 fiyat çekiyo. çok komik ya. sonra da millet ölücü oluyo. tamam ölücüler de var ama ikinci elin mantığını biz çözemedik hala.

  • ergenpezeveng  (06.12.15 13:41:43)