buluşalım sorusuna verilen cevap

abi bu nedir yahu :)
buluşalım mı sorusuna;
Olur gider ya
Ben planlı yaşayamıyorum söz de veremem
Bildiğin uyuzluğumu belli ettim.

diye cevap geliyor, şimdi buna ne denir ki :) evet dese, hayır dese verilecek cevaplar belli de işte :) evet buluşalım diye net cevap verilecek durum yok henüz, hayır demek istemiş derseniz de demeyin, kendini kenara çekiyor çünkü tanışmıyoruz biz reel hayatta, hayır dese bile üzerine gideceksin, birbirimizi biliyoruz o yani bide sosyal medya, ortak arklar falan var.

yani olay burada şunu demek istemişten ziyade ne cevap verilir ki buna :)

kismet ya oyleyse niyetlenirsen haber verirsin de bari.

  • in vino veritas  (06.12.15 10:41:42)
Cevap verilmez iletisim kesilmis olur bu vesileyle tamamen.

  • floydian  (06.12.15 10:47:50)
Kırk yıllık sanal cool'um, böyle poser bi cevap görmedim, vermedim. Floydian +1, ciddi ciddi cevap mı vermeyi düşünüyorsun bir de.

  • baba jo  (06.12.15 10:56:53)
bence cevap verme.

bir de kendini kenara çekiyor çünkü tanışmıyoruz felan demişsin. kendini kandırmayı bırak bence. bildiğin flört ettiği başkası var o nedenle seninle görüşmüyor gibi geldi bana. sen B planısın.
bir de görüşmek istese evet der.
  • zimbirik  (06.12.15 10:57:59)
Karşı tarafın cinsiyeti ne ?

  • mevsimler  (06.12.15 10:59:20)
Cevap verilmez buna. Bulusmak istemiyor iste.

  • stavro  (06.12.15 10:59:58)
Nayn cevap

Istememis hicbir aksiyon
  • cecilia  (06.12.15 11:03:20)
Sana ayıracak vaktim yok demiş.

  • i ve been mistreated  (06.12.15 12:34:29)
Dış kapımın mandalı bile olamazsın demiş.Anlayana.

  • turkuaz  (06.12.15 21:37:19)
aynısı başıma geldi. salladım.

  • rhollor  (06.12.15 22:09:35)
Muhtemel ruh hastası. Uzak dur.

  • arnold schwarzeneger  (07.12.15 08:50:50)