hoparlörü birden fazla ses kaynağına bağlamak mümkün müdür?

merhabalar efendim,

mevzubahis sıkıntım şudur aslında: standart 3,5 mm stereo erkek uç ile 2+1 ses dağıtan hoparlörü bir şekilde aynı anda misal tv, bilgisayar, telefona bağlayacak şekilde bir teknoloji mümkün müdür? bir dişi uç iki erkek uç şeklinde dağıtım yapan bir kablo göremedim de şöyle bir bakındığımda, acaba hayallerde mi yaşıyorum dedim.

bir de ufak bir bluetooth dongle gördüm ama ek bilgi yoktu etrafında, hoparlörü buna bağlanıyor yine, üzerinde bir çıkış var aynı şekilde yine, bu tv için. geri kalan her şey için bluetooth (ki işimi görür). bunu da bilen eden var mıdır acaba?

ürün bu: www.logitech.com sanırım dediğime geliyor ama biraz pahalı bir çözüm olacak gibi.

mixer lazım sana bi tane

  • astaroth  (06.12.15 00:31:43)