bir spor ayakkabı - bot melezi düşünün

Efenim şöyle olsun;

Yazları hariç, diğer 3 mevsimde de giyilebilsin. Kışın karda, kışta ayağımı sıcak tutsun ve kaymasın. Yağmurda su almasın. Torprak, çamur banamısın demesin. Mümkünse 3-4 sene giyilebilsin.

Kendisini tanıyan varsa, bir zahmet haber versin.

Not: Mümkünse kendi kullandığınız ürünleri nokta atışı yazarsanız iyi olur.

su geçirmez, eva vb orta tabanlı, vibram vb tabanlı, hafif bir spor ayakkabı (boğazsız). yazlık ve kışlık merrell ayakkabım var, çok memnunum.

  • hasmetizm 2046  (05.12.15 23:22:55)
al burdan begen
www.gore-tex.com

  • bryan fury  (05.12.15 23:23:34)
  • plastikordek06  (05.12.15 23:24:11)
www.oakleyforum.com
şurada görebildiğim kadarıyla 2012 model, ben 2014de aldım. oakley kendi sitesinde satışı bitirdi tüm stok bittiğinden ama ben aldığımda resmi sitesinde de vardı bu model... liste fiyatı 2012 de $300 civarı indirimli hali de $170 olduğu halde nedenini gerçekten anlamadığım bir şekilde türkiyede inanılmaz ucuz: www.hepsiburada.com

hepsiburada kendi satıyor, aracı değil. çakma olacağını sanmam... ürün kalitesi de iyi olduğundan sahte olduğunu düşünmüyorum. geçen kış kullandım. 300 dolarlık bot 120 lira...

aldıktan sonra beğenmezsen hepsiburada zaten iade alıyor sebep belirtmene gerek olmadan ücretsiz geri gönderim kargoyla. kaybın olamaz yani. bence al bir bak derim...

normal botlarımın yarısı ağırlığında.
  • ucan spagetticanavari  (06.12.15 08:51:28 ~ 08:51:47)