sizce geçtim mi kaldım mı? (direksiyon sınavı)

arkadaşlar merhaba bugün ikinci kez direksiyon sınavına girdim, iyi bir komisyon vardı, hatta birisi bizim bölümden mezunmuş gayet güzel muhabbet ettik.
park, yokuş kalkışı ve geri geri gitmeyi sorunsuz hallettim, o sırada bana hayırlı olsun dediler.
hatta daha 15 dakikamız var diyip aracı sağa parkettirdiler ve bir cafenin lavabosuna dahi gittiler.

en son geriye bi 500 metre kadar yol kaldı, ana caddeye çıkacağız, caddeye çıktım tam o sırada önümdeki diğer aday yavaş yavaş gitti bende sağından gitmeye başladım, hoca da ya bas gaza geç yada aynı hizadan sürme dedi.
ben de bastım geçtim.
arkadaki hoca da "işte bu kalma sebebin" dedi.

siz ne düşünüyorsunuz? o cümleye fazla mı anlam yüklüyorum sizce.

sonuçlar pazartesi günü açıklanacak.

Geçmişsin hayırlı olsun ama sağdan sollama yapma.

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (05.12.15 22:14:18)
araba sağından sollanmaz. o yüzden kalabilirsin.

  • alibaba06  (05.12.15 22:14:34)
Sagladiysan buyuk hata.

  • kuehles blondes  (05.12.15 22:18:23)
"işte bu kalma sebebi" demiştir. Sebebin dememiştir.

Ayrıca bu insanlar eğleniyo galiba bu şekilde. Bana da "bas bas kırmızıya yakalanmayalım, oo iyi sürüyosun biraz hızlanalım madem öyle" filan gibi gazlama konuşmaları yaptılardı. Ben de hızlanmıştım madem oyle diye... Neyse geçtim ben ama. Emniyet kemerini takmayı bile unutmuştum halbuki :)
  • ssiradanbirigibi  (05.12.15 22:19:02)
kaldınız bence, onların her dediği yapılmaz, böyle hileli konuşur o komisyondakiler.

  • pamuk helvalar cebe  (05.12.15 22:27:54)
hocanın manyaklığına bağlı ben olsam bırakırdım.

  • tosunpasa  (05.12.15 22:28:14)
geçersin takma kafana.

  • i'm a dreamer  (05.12.15 22:36:13)
bölümdaşın geçirir seni üzülme:)

  • galandar kostumu  (05.12.15 22:49:26)
Bariz bir hata yapmışsın. Umarım kalır bir dahaki seferde kurallara uygun sürersin

  • burya  (05.12.15 23:07:24)
ben arabayı geri geri giderken istop ettirdim. dallamanın teki aniden park yerinden önüme çıktı freni bir koydum hocanın kafa cama yapışıodu. buna rağmen girdiğim günde tek geçen bendim. sen de geçersin.

ayrıca kalma sebebi demiştir bence de kalma sebebin dememiştir.
  • ayiadam  (05.12.15 23:22:25)
bölünmüş yollarda (karşı şerit ile aranda bişeyler varsa) sağlama diye bişey yok aslında. bence geçmişsin.

  • hasmetizm 2046  (05.12.15 23:32:41)
sağdan basip gectiysen geçmiş olsun.

  • valkin rockefeller  (05.12.15 23:36:04)
bence büyük ihtimal kaldın, hoca da söylemiş zaten; artık en küçük hatayı affetmiyorlar, eski sistemde sorun olmazdı ama bence bu uygulama daha iyi.

Ayrıca yukarıda bahsedilmiş ama herhangi bir şekilde istop ettiren birinin geçmesi mümkün değil, o değerlendirici adamın iş bilmezliği ile olmuştur.
  • gezegen olan pluton  (06.12.15 00:15:11 ~ 00:17:29)
sağlama büyük hata, bence kaldın :/

  • livaneli kadir  (06.12.15 00:33:58)
hocalar da kendi aralarında anlaşamamış bence. cadde 2-3 şeritliyse çok sıkıntı yok bence.

  • yuto  (06.12.15 00:59:59)
bu hatayı yaptıysan kaldın, geçmiş olsun

  • animalman  (06.12.15 06:59:20)
Yarın yaz bi zahmet kaldın mı geçtin mi diye merak ettim nolcak :)

  • ssiradanbirigibi  (06.12.15 17:10:31)
geçtim millet :)

  • dirty pussy and cock  (07.12.15 09:42:44)
ben demiştim. tebrikler. dikkatli kullan.

  • hasmetizm 2046  (14.12.15 00:20:38)