Forex nasıl öğrenilir, tavsiyeler?

Metatrader filan indirdim. Ama onu indirmeden önce bu DÜNYAYI bilmek Lazımmış. Nerden başlanmalı bu olaya? Sıfırdan Başlayan birisi için tavsiyeleriniz ne olur?

tavsiyem forex' e girme paranı kaybedersin. bak bu kadar açık ve net. forexden über süper para kazanıyorum diyenlere de çok bakma. hatta bir haberde adam forexten çok para kazandığı için forex firması kullanım şartlarımıza uymadı felan deyip paranın üstüne yatmaya çalışmış...

ama ben emtia alıp satacam, dolar, euro ve altın alıp satacam diyorsan onun için biraz araştırma yapmak iyidir. bizim bir komutan vardı askerde adam ufak ufak günde 30-40 tl al-sattan para kazanıyordu. bankadan hesap açtırıp interaktif al sat yapıyordu

youtube dan videoları izle hocam. nerde millet satma eğiliminde nerde alma onları gösteren eğiten videolar var. sonra altin.in diye bir site var burda kullanıcı yorumları felan da var. ordan da kendi analizini yapabilirsin ama öyle kolay işler de değil. küçük farklılıklardan makasa takılmadan iyi para kazanabilmen için çok fazla altının, euron ya da doların olacak.

son olarak da forex'e sakın girme.
  • sutu seven kamyoncu  (05.12.15 23:07:17 ~ 23:08:16)
bu dünya bilinmez abi, bu dünya hayatının önemli bir parçası olmak zorunda. eğer meslek olarak yapmayı düşünmüyorsan forex'e girme.

mantık çok basit abi: sen bir bahis koyacaksın karşı taraf bir bahis koyacak, kiminki tutarsa o kazanacak. karşı taraf dediğim de aracı kurum bu arada. yani işi sürekli fiyat hareketleri takip etmek olan onlarca insan çalıştıran, veri takibi için her ay binlerce dolar ödeyen kurumlar. objektif olarak bak: hanginizin tahmininin (ya da bahsinin) tutma ihtimali daha yüksek?
  • uzdeniz  (06.12.15 00:09:15)
Girme kaybedersin :))) demoda takıl. Piyasayı çözmek için min 2 sene pişmen lazım .

  • defterdekinokta  (06.12.15 18:03:33)
demo hesap aç 1-2 ay kas. www.trendfx2.com bu siteye gir destek bölümünden sana olabildiğince yardımcı oluyorlar çok güzel bir site tavsiye ederim.

  • fuelcell  (05.12.18 13:18:04 ~ 14:24:44)
  • mirty  (05.12.18 13:36:46)