kombiyi yakmaya başladınız mı?

yer istanbul.

yaksam mı yakmasam mı bilemedim.

Başladık hem işte hem evde.
Bayağı kısık ama.

  • mutekebbir  (05.12.15 09:59:12)
bugün başladık, o da önümüzdeki haftaki soğuğa hazırlık, biraz ısınsın ev.

  • cok guzel oldugu icin yalniz kalan kiz  (05.12.15 10:02:10)
Geçen ay yaktık. 123 lira fatura geldi.

  • Traveller  (05.12.15 10:06:57)
1 aydır yakıyorum.

  • abukkraker  (05.12.15 10:13:25)
Evet surekli kisikta yaniyor en kisikta yanmasina ragmen iyi sicak oluyor ev. Yakmasam donariz hava soguk biraz.

  • neferkitty  (05.12.15 10:13:32)
Üşüyosan yak, üşümüyosan yakma.

  • zbrs  (05.12.15 10:25:05)
ben izmirdeyim, kombim yok. gerzek ısıtıcılardan var, bi de klima. bi aydır yakıyorum, seksen küsür lira geldi fatura. aslında şey demeye geldim ben ya; "manyak mısınız, üşümüyo musunuz lan?". üşüyorsunuz bence. yakın kombiyi. sarılın ona, sevin onu. evet.

  • allineed  (05.12.15 10:27:19)
yakmıyorum. ev o kadar soğuk olmuyor ya aslında. eski de ev ama bilemedim. şöyle 5-6'ya düşsün o zaman açarım herhalde.

  • tepedeki psychedelic adam  (05.12.15 10:30:32)
Kadıköy de bi yurt cayır cayır yakıyor
Kardeşimin deyimiyle ilk sene kaldığım yurt soğuk oluyo diye uyuyamıyordum şimdi ise sıcak olduğu için uyuyamıyorum. Yurttan çıkarken ani mevsim değişikliği yaşıyoruz. Resmen antalya sıcağı.

Kesin bilgi.

İzmir de çoktan... Evde minik olunca :)
  • indescribable  (05.12.15 11:30:14)
antalya, geçen ay sıcak veren elektrikli aletleri açmaya başladım, 3 gündür buz zaten

  • nucleon  (05.12.15 11:32:19)
Ankaradayim geceleri kisiyorum yorganin icindeyim diye ama gunduzleri 70 derecede yaniyor bir aydir. Yaklasik iki aydir calisiyor kombi bizim evde. Dun oyle usudum ki, uc esofman ust uste giydim isinabilmek icin, battaniyeye falan sarildim anca isinabildim. Bizim ev isinmiyor sanirim kolay:(

  • mutevazi  (05.12.15 12:22:22)
Yalıtım yapıldığından beri binaya çok farketti. Ankara'dayım bir aydır kısıkta yakıyorum kombiyi. Yalıtımdan önce çok farklıydı tabii...

  • neosphere  (05.12.15 13:16:23)
yakıyorum,

çünkü Trakya'nın soğukları bunu gerektirir.
  • wilhelmwasmuss  (05.12.15 13:37:11)