array(0) { } ekşi duyuru - sertab erener
array(0) { }
[]

sertab erener

nasil 51 yasinda olur bu kadin olm ya olamaz.
 
Olur. Bol botoxlu kendisi.


  • rayde  (04.12.15 23:58:37) 
hanimeli.tc/wp-content/uploads/sertap-erener-makyajsız-hali.jpg

Tekrar düşün.
  • i was made for you  (05.12.15 00:35:31 ~ 00:36:04) 
ruyama giricek, eyv


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (05.12.15 00:41:10) 
cidden ben de inanamıyorum ama yaşını göstermesi/göstermemesi açısından değil.
yıllar çabuk geçiyor lan, bu kadın hangi ara geldi 51 yaşına falan, o bana inanılmaz geliyor. daha dün gibi, eski albümlerini, şarkılarını hatırlıyorum. çok ilginç.

51 yaşında olduğunu hatırladıkça hüzünleniyorum galiba
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (05.12.15 03:55:33 ~ 03:56:08) 
size bir doz hakan peker öneriyorum


  • sutu seven kamyoncu  (05.12.15 11:48:42) 
Yıllar ne çabuk geçiyor amk şeklinde bakarsak; kadın ilk albümünü çıkardığında neredeyse 30 yaşındaydı, normal yani 51 yaşında olması. Tipini değerlendireceksek; o kadar botoksu filtreyi anneanneme uygulasak, o da 75 yaşında olduğunu göstermezdi.


  • angelus  (05.12.15 12:03:54) 
Verilen linkteki hali biraz çökük eyvallah ama öyle kırış kırış veya çok yaşlı bir kadın da yok fotoğrafta. Müzik ruhun gıdası, para var huzur var, bakım var, spor var, sağlıklı beslenme, konforlu evler var, son model arabalar, özel doktorlar, hastaneler var.
Var da var yani, yine daha bile iyi olunabilir. Hem hadi kadınlar estetik falan oluyor diyoruz, gerdiriyor diyoruz, ünlü erkekler daha şaşırtıcı;
45 yaşında bir Emre Altuğ!
49 yaşında bir Tolga Gariboğlu!
54 yaşında bir Hakan Peker!
  • neosphere  (05.12.15 13:35:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.