Normal mi, kezban mı yoksa psikolojik tedaviye mi ihtiyacı var?

Ekteki ekran görüntüsündekileri yazan kız.

Direk evlilik mi teklif etsem acaba?*

laf olsun diye sordugun soruya içini dökmüş.

  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (04.12.15 23:00:09)
kızı bilmem de bence sen bi kendine baktırt. gayet içten bi sekilde senle derdini paylasan insana niye tepeden bakma ihtiyacı hissediyorsun, hadi hissettin altını nasıl doldurdun?

  • galandar kostumu  (04.12.15 23:00:42)
normal veya kezban olup olmadığı anlaşılmaz belki ama ciddi geveze biri gibi geldi bana. eğer göründüğü gibi sadece bi soruya bu kadar fazla cevap yazdıysa fena.

  • pamuk helvalar cebe  (04.12.15 23:01:30)
Yok yani konuşuyoruz arada, benim uzun yazdığım da oluyor. Ama bu şekilde sıralayıp sonunu "Sanırım ben evleneceğim" şeklinde yapması garip geldi, sanki depresyondaymış gibi. Psikolojik tedavi derken tepeden bakmak değildi niyetim, ciddiydim. Çünkü kızın bir ilişkisi falan yok, ilişki arayışı içinde. Farklı şehirlerde olmasak başlayabilirdik biz de, öyle bir iletişimimiz var.

  • long live rock n roll  (04.12.15 23:08:26 ~ 23:08:44)
kadın kelimesini kezbanla değiştiren günümüz insanı için kezban.
yeni bir şehre taşınmış, sıkıntısını derdini anlatacak kimsesi yok sen sorunca dökülmüş birden...

  • kuzey li  (04.12.15 23:12:33)
evlilik teklif et. böyle kız bulunmaz.

  • kaledekiyalnizlik  (04.12.15 23:13:02)
imla kurallarından bihaber

gözümden düştü
  • i ve been mistreated  (04.12.15 23:13:55)
e kız bunalmış belli ki, gayet anlık bi sacmalama olabilir öylesine bi laf olabilir. sen niye bu kadar takıyosun kızın cumlelerini, onu anlat hele yegen:)

tepeden bakma lafını da kezban dedigin icin kullandım, Allah askına sunu lugatımızdan cıkaralım ya. gercek olan kezbanları zaten hayatınızda tutmazsanız kelimesini de kullanmak durumunda kalmazsınız.

bi de kızı uyar, avrupa'da unutmus sadece bazı de'ler ayrılıyor:)
  • galandar kostumu  (04.12.15 23:14:15 ~ 23:15:58)
yalnız, sıkıntılı dönem geçiren kadın cümleleleri. normal bir durum kadın da pek bi anormallik göremedim. laf olsun diye de evlenmekten bahsedebilir bu kimseyi kezban yapmaz.

  • muslugubozukhayrat  (04.12.15 23:18:07)
yaa kız sıkılmış, derdi var belli kafası karışık burda hala de ayrı da bitişik falan yazıyosunuz töbe töbe:)
"farklı şehirlerde olmasak başlayabilirdik" dediğinize göre biraz ilişki konularını açmak için öyle konuşmuş:(

  • pamuk helvalar cebe  (04.12.15 23:22:24)
Lan ben "kız kezban" demedim ki zaten, sordum. Bence sorunlu bir kafa yapısına sahip şu an, ilişkisi falan olmadan evlenmeyi planladığı için, yalnızlığa bu denli kafayı taktığı için. Oradaki "kezban" ile "normal" kelimeleri aynı değere sahip, neden kimse çıkıp da "Bu kız normal olur mu lan" diye yazmıyor? Bana garip gelmesinin sebebi de, dertlerinden bahsederken bunu bir anda evliliğe bağlamış olması.

  • long live rock n roll  (04.12.15 23:24:08 ~ 23:27:03)
Yeni şehir değiştirdiği için bunalıma girmiş olabilir. Konuşacak kimsesi yok belki o anda, sen sormuşsun cevap vermiş. Belki seni, senin onu gördüğünden daha samimi görüyor ki paylaşmaktan çekinmemiş. Ne diye ezdin kızı?

Ha ilişkisi olmadan evlenmek isteyebilir. Ailesi yalnızken korktuğu için içleri rahat etsin diye evlenmekten bahsediyor. Mantık evliliği yapar, gezer tozarlar.
  • Lim5  (04.12.15 23:25:59 ~ 23:27:40)
türkçe katili :(

  • devilred  (04.12.15 23:34:35)
Ortam kuramamuış daha orda.

  • Cursed Chico  (05.12.15 00:39:26)
araya "ben avrupa'ya gittim"i sıkıştırmayı ihmal etmemiş asdff çakal.

  • nice tnetennba  (05.12.15 08:56:03)
IQ 70 civarlarında. Cacık olmaz.

  • yirmisantim  (05.12.15 08:59:05)
Yalnız kalmış, sıkılmış ve bu yüzden kafası karışık. Kezban ya da değil diyemeyiz. Psikologluk bir durum değil, sadece yalnızlıktan kafası karışık. Pek kimseyle konuşamadığı için de seni bulmuşken içini dökmüş.

  • aychovsky  (05.12.15 09:04:32)
O bir kezbansa sen 3 kezbansın, onun bir psikolojik tedaviye ihtiyacı varsa senin 3 var. Acıdım kadına.

  • harvey  (05.12.15 09:06:52 ~ 09:07:10)
@long live rock n roll

ulaş bana
  • evimin paspasi  (05.12.15 09:14:32)
Meriç değilsen iletişimi kes.

  • arnold schwarzeneger  (07.12.15 08:51:51)
git sevis ve terk et!

  • fleshbloodmore  (09.12.15 12:36:43)