[]

ocak'ta belgrad nasıl olur?

eşimle birlikte 3 gün iyi vakit geçirebilir miyiz? çok soğuk olur mu? son zamanlarda ülkeye girişte herhangi bir sorun yaşanıyor mu?
 
geçen hafta geldim

ilk gün hava çok güzelken birden buz gibi oldu
çok soğuk olacak gezilmiyor açıkcası herkes usce denilen avm de :) gece hayatı hala renkli ama eşin ile gideceğinden baharda gidin rahat rahat gezin derim.

girişte sıkıntı yaşanmıyor ancak körükte pasaport kontrolü yapıyor polis. daha önce schengen almayanı falan sorguluyor niye geldin ettin diye
çok ender tipleri geri gönderiyorlar.

yine de insana koyuyor skindirik sırbistan
  • croswell  (05.12.15 01:03:54) 
Evet çok soğuk olur bilmiyorum keyif alabilir misiniz.
Şengen varsa daha önceden alınmış, süresi, geçerliliği önemli değil, hiçbişey sormaz polisler.

  • eloharp  (05.12.15 08:09:47) 
geçen sene kışın gittik 0 dereceydi. beşiktaşta 10 derece falandı.


  • cok guzel oldugu icin yalniz kalan kiz  (05.12.15 10:13:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.