[]

arkadaşın atar yapması

biz 3 kişiyiz gardaş. demin vazzap grubunda mesajlaşırken bu 2sinden aklı başında olanı atar yaptı öbürü de mal mal emojilerle kafan güzel mi gibi laflarla buna destek verdiğini gösterdi ben onu muhatap almadım atar yapana da gider yaptım. konuyu burda kapatayım mı görüşürüz falan demeden muhabbet bitti.
 
emojiciyi türlü taktik ve stratejilerle yanına çek, yalan dolan entrika uğraş, sonra atar yapandan intikamını al!!!


  • kaledekiyalnizlik  (04.12.15 22:24:56) 
olm erkeklerin whatsapp grubunda küfür gırla.
ne atarı lan.
atara atar kaç yatar.
  • Alt4y  (04.12.15 22:39:07) 
konu kapandıysa boşver. eğer yakın arkadaş iseniz 2 gün sonra unutulur gider, kimse kafasına takmaz. o atar zamanında gider yapman doğru davranış.

samimi olmadığın biri olsaydı. adres ver gelelim :D
  • belkider  (05.12.15 00:11:40) 
atara gider yaptıysan yeter. uzatmanın alemi yok


  • the sado  (05.12.15 14:25:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.